Вівторок, 24 Травня, 2022

Доплата бійцям — перший пріоритет для Президента

Президент України Петро Порошенко забезпечить бійців на передовій грошовою компенсацією. Про це повідомляють ЗМІ. Але, чи це потрібно бійцям? Під час перебування на опорному пункті де проводились операції Об’єднаних сил, Петро Олексійович побачив необхідність надання саме доплати, повідомляє сайт Черкаси.yes

Гроші, звичайно, виконують невід’ємну функцію нашого життя. Погодьтесь, чи потрібна доплата бійцям за втрачений час, за втрачену молодість чи навіть родину? Напевно так краще тим, для кого війна — це гроші.

Риторичне запитання: якщо Президент разом з депутатами(яких не менше за кількість бійців на передовій) змінять мандат на вогнепальну зброю, як довго триватиме війна?

Повернемося до самих виплат. Порошенко наказує підвищити доплату для першої лінії на 2000 грн — об’єктивно за ці кошти бійці зможуть допомогти рідним оплатити комуналку за світло чи опалення, але половину.

Про щедрість Петра Олексійовича пише сайт https://korsunr.gov.ua:

“ На тисячу гривень має бути підвищена доплата на другій лінії і її рівень сягатиме 5500 грн. Ми маємо підтвердити, що це мій першій пріоритет як Президента та Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України», – додав Петро Порошенко.

Порошенко також наголосив на важливості забезпечення українських військових моряків, які боронять азовське узбережжя. Під час виходу в море на бойові операції, хлопцям потрібно забезпечити таку саму доплату, як бійцям на першій лінії. Під час спілкування з військовими Президент акцентував на тому, що держава робить все, щоб модернізувати українську армію, починаючи від захищеного зв’язку, до забезпечення сучасними дронами, іншими засобами та озброєнням.

Вже п’ять років держава робить все, щоб покращити армію, а не завершити війну. З людей намагаються зробити дурнів осліплюючи яскравими картинками та гучними словами. Краще правди — не існує нічого, тим паче коли ця правда рятує життя мільйонів.