П’ятниця, 20 Травня, 2022

Черкаська команда Зеленського розповіла про роботу після виборів

Наразі членів команди новообраного президента Володимира Зеленського в Черкасах знайти непросто. Виборців та прибічників вдосталь, проте людей, котрі складали б кістяк команди і були готові до публічності знайти складніше. До прикладу, довірена особа Інна Лучинович по ВО №194 нині про діяльність команди говорити не готова, розповідає yes-cherkasy.

Звичайно, що непублічність викликає певні запитання. Сьогодні в політичних колах говорять про три групи впливу, що формуються в оточенні команди. Говорять про екс-прокурора Черкаської області, як про претендента на місце голови черкаської ОДА. Такі чутки прокоментував керівник команди Володимира Зеленського в Черкаській області:

«В нашій ОВК його син, який в парі з моїм товаришем займається адвокатурою, і вони показали себе гарно. Я взагалі вважаю, що наша команда має бути в рамках 35 років. Має бути так зване омолодження. Але якщо дійсно буде серйозний професіонал, то може бути й старша людина».

Підприємець говорить, що після виборів в Києві ще не був. Натомість зазначає, що команду представлять публічно якнайшвидше.

«Запрошення ми отримали. Проте наразі ми хочемо довести до кінця перший етап нашої роботи, що можливо після інаугурації президента. Відтоді можна впевнено рухатися вперед».

Володимир додає, аби змінити країну на краще треба діяти за чітким планом людей, котрі ставлять завдання та окреслюють стратегію в центральному офісі в Києві. За результатами передвиборчої кампанії можна сказати, що там працюють генії.

Анатолій Хмільківський, колишній кандидат в депутати Черкаської міської і обласної рад зазначає, що є противником кланів та олігархів, тож наразі не створює команди впливу. Відзначає, політику ж формує Володимир Зеленський, а питання про голів та губернаторів поки не підіймалося.

Запропонував й розмежовувати питання виборчі та питання розвитку регіонів. Наголошує, що усі кадрові питання будуть прозорі з абсолютною персональною відповідальністю Володимира Зеленського. Відбудеться інавгурація – лише тоді можна буде офіційно обговорювати подальші плани.

Я гадаю, що президент демократично вирішуватиме кадрові питання на місцях, як це відбувалося під час передвиборчої кампанії. Іншими словами, не думаю, що сюди привезуть людину і скажуть: «Це ваш голова ОДА!», – зазначає колишній керівник КП «Агентство розвитку Черкащини Черкаської обласної ради» Анатолій Хмільківський.

Нагадаємо, за результатами другого туру виборів Володимир Зеленський  набрав 77,43% голосів та став новообраним Президентом України.