Середа, 28 Липня, 2021

Черкаська команда Зеленського розповіла про роботу після виборів

Зміни у черкаській владі рукою колишнього президента України

20 листопада 2018 року у Черкасах Порошенко представив нового голову Черкаської ОДА. Як і говорилося у кулуарах, губернаторське крісло отримав голова обласної ради Олександр...

Обіцянки мера Черкас: чи тримає він своє слово?

До місцевих виборів залишилося всього нічого, і на цьому етапі мерам потрібно б надолужити виконання своїх обіцянок. Але не всі використовують тільки цей інструмент...

Наразі членів команди новообраного президента Володимира Зеленського в Черкасах знайти непросто. Виборців та прибічників вдосталь, проте людей, котрі складали б кістяк команди і були готові до публічності знайти складніше. До прикладу, довірена особа Інна Лучинович по ВО №194 нині про діяльність команди говорити не готова, розповідає yes-cherkasy.

Звичайно, що непублічність викликає певні запитання. Сьогодні в політичних колах говорять про три групи впливу, що формуються в оточенні команди. Говорять про екс-прокурора Черкаської області, як про претендента на місце голови черкаської ОДА. Такі чутки прокоментував керівник команди Володимира Зеленського в Черкаській області:

«В нашій ОВК його син, який в парі з моїм товаришем займається адвокатурою, і вони показали себе гарно. Я взагалі вважаю, що наша команда має бути в рамках 35 років. Має бути так зване омолодження. Але якщо дійсно буде серйозний професіонал, то може бути й старша людина».

Підприємець говорить, що після виборів в Києві ще не був. Натомість зазначає, що команду представлять публічно якнайшвидше.

«Запрошення ми отримали. Проте наразі ми хочемо довести до кінця перший етап нашої роботи, що можливо після інаугурації президента. Відтоді можна впевнено рухатися вперед».

Володимир додає, аби змінити країну на краще треба діяти за чітким планом людей, котрі ставлять завдання та окреслюють стратегію в центральному офісі в Києві. За результатами передвиборчої кампанії можна сказати, що там працюють генії.

Анатолій Хмільківський, колишній кандидат в депутати Черкаської міської і обласної рад зазначає, що є противником кланів та олігархів, тож наразі не створює команди впливу. Відзначає, політику ж формує Володимир Зеленський, а питання про голів та губернаторів поки не підіймалося.

Запропонував й розмежовувати питання виборчі та питання розвитку регіонів. Наголошує, що усі кадрові питання будуть прозорі з абсолютною персональною відповідальністю Володимира Зеленського. Відбудеться інавгурація – лише тоді можна буде офіційно обговорювати подальші плани.

Я гадаю, що президент демократично вирішуватиме кадрові питання на місцях, як це відбувалося під час передвиборчої кампанії. Іншими словами, не думаю, що сюди привезуть людину і скажуть: «Це ваш голова ОДА!», – зазначає колишній керівник КП «Агентство розвитку Черкащини Черкаської обласної ради» Анатолій Хмільківський.

Нагадаємо, за результатами другого туру виборів Володимир Зеленський  набрав 77,43% голосів та став новообраним Президентом України.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

GPS відстеження трактора: можливості

Трактор використовують у багатьох напрямках, відповідно, всюди потрібен моніторинг його роботи. Жителі Черкас зможуть дивитися тут, наскільки якісно їх спецмашина працює, отримувати...

Перевірка документів перед покупкою авто: повний список

Якщо раніше покупка уживаного автомобіля проходила практично наосліп, то сьогодні існує достатньо інформації для цього. Сучасний покупець - розумний і раціональний людина,...

Навіщо черкащанам міжкімнатні двері в квартирах і чи не краще без них?

Скажемо як є, у жителів Черкас на цей рахунок єдиної думки немає, та й навряд чи вона можлива, адже у городян різні...

Які міжкімнатні двері вибрати в квартиру та де це зробити найкраще

Ремонт і кардинальна зміна інтер'єру у квартирі (будинку), як правило, веде до встановлення нових міжкімнатних дверей. І тут у багатьох виникає проблема:...

Акумулятори: види і їх характеристики

Більшість приладів не будуть працювати без джерела живлення. Звичайно, якщо мова йде не про звичайний молоток або викрутку. Сучасним девайсів потрібно або...