Субота, 21 Травня, 2022

Порошенко пропонує Черкасам змінити мера

Довгоочікуваний візит гаранта відбувся 18 січня в Черкасах. Місто готувало с до приїзду довгий час і от коли настав саме цей день, Президент висловив свою думку з приводу мера Анатолія Бондаренко. Тільки актуальні новини на сайті Черкаси.yes.

Петро Олексійович вважає, що діяльність голови міста не відповідає рівню мера. Верховна Рада, в майбутньому сприятиме тому щоб провести дострокові вибори мера і візьме під контроль весь процес щодо діяльності міського голови.

Таку заяву він зробив під час зустрічі з обласним та партійним активом у приміщенні Черкаської обласної філармонії 18 січня. Саме там Президент України розповів про свої досягнення, про досягнення України, розвиток та стратегічні напрями. Безперечно, Петро Олексійович висловився стосовно діяльності мера.

Причиною такого прискіпливого відношення стала скарга від БПП Сергія Рубана. Про відношення Рубана до Бондаренко відомо кожному черкащанину. “Порошенківець” вважає його не компетентним у власній справі.

Скарга несла характер невдоволення. На думку Рубана, мер хоч і успішно проводить реформу децентралізації та в кращу сторону змінює місто, але зловживає владою ставши головним серед тих хто під його владою. Сергій Рубан попрохав очільника держави взяти ситуацію на особистий контроль

Петро Олексійович, чомусь, не розібравшись у ситуації, зробив висновки не на користь Анатолія Бондаренко і запропонував дострокові вибори. Після виступу Рубана, Петро Порошенко зазначив, що це більше прерогатива Верховної Ради України.

Підбиваючи підсумки приїзду з Томосом, головне, що було заплановане на початку завершилось не приємним відкриттям для міста. Знаючи відношення більшості черкащан до нашого мера то це дійсно політична несправедливість і ми сподіваємось, що це просто слова звичайної бездіяльності.