П’ятниця, 20 Травня, 2022

«Україна стане успішною та заможною країною»: Петро Порошенко відвідав Черкащину

Чинний глава держави та кандидат на пост президента України Петро Порошенко 9 березня завітав на Черкащину. Спочатку гарант відвідав Канів, потому – Черкаси. Далі розповість yes-cherkasy.

Свій візит на козацьку землю Петро Порошенко розпочав із відвідин Тарасової гори у Каневі, де вшанував пам’ять Тараса Шевченка. Саме 9 березня Україна відзначала 205 річницю з дня народження Кобзаря.

Разом зі своєю дружино президент поклав квіти до монументу видатного письменника, а під час зустрічі із містянами, яка відбулась на площі Шевченка, привітав всіх із 205-ю річницею з дня народження Кобзаря. При цьому гарант висловив своє враження від краси Черкащини та берегів Дніпра, йдеться у коментарі на сайті kanos.com.ua. Також, президент України процитував відомі слова Кобзаря.

 «Єдиномисліє подай і братолюбіє пошли», – просить Господа поет для українців, – сказав Петро Порошенко.

Після вшанування пам’яті Кобзаря президент України вирушив до Черкас, де перед народною зустріччю на сцені виступив український гурт «Мандри» та Марія Бурмака.

В рамках зустрічі із містянами Петро Порошенко озвучив своє бачення щодо пріоритетів розвитку України в найближчі роки, повідомляє видання 18000.

Зокрема, першочерговою задачею гарант ставить боротьбу із російським агресором. За словами Петра Олексійовича, українці захищатимуть кожен клаптик землі. А на кінець другого терміну президентства в планах – сформувати заявку для вступу в НАТО. Гарант переконаний: коли держава стане повноцінним учасником цього альянсу, весь світ підтримає Україну у боротьбі проти російської агресії, йдеться у коментарі видання zmi.ck.ua.

Іншим внутрішнім ворогом президент України вважає бідність. Петро Порошенко розповів про план боротьби з нею. Він включає в себе підвищення пенсій до 555 гривень. Пенсіонери зможуть отримати збільшені виплати вже з 1 березня. Окремо влада запровадить індексацію пенсій. Тобто ті, хто зараз отримує мінімальну пенсію, протягом березня-квітня отримає 2410 гривень.

Ще одним кроком до боротьби із бідністю є монетизація субсидій. А це означає, що гроші отримуватимуть не комунальні підприємства, як раніше, а самі споживачі. Окрім того, передбачається допомога багатодітним родинам. Адже, за словами Петра Порошенка, який має 4-х дітей, потрібно збільшувати українське населення.

Окрім боротьби з війною та бідністю, президент України наголосив на розвиткові економіки. Зокрема, на значні зрушення чекає агропромисловий комплекс, машинобудування, логістика, інфраструктура, IT-сфера  і туризм.

Петро Порошенко пообіцяв, що вже до кінця 2024 року кожен українець відчує на своїй кишені позитивні зміни, а Україна стане країною вільних, щасливих та заможних людей.

Фото прес-служби БПП Солідарність.