Вівторок, 24 Травня, 2022

"Вибори без насильства" – Порошенко звернувся до Всеукраїнської Ради Церков

«Україна увійшла у виборчий період. Вибори – це є випробовування для держави, для демократії, випробовування єдності для будь-якого суспільства. А особливо для суспільства, яке знаходиться у стані війні. На кордоні якого знаходяться російські дивізії, готові до вторгнення», – сказав Президент Петро Порошенко на зустрічі з членами Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій.

21 березня 2019 року, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав узяв участь у зустрічі Президента України Петра Порошенка з Всеукраїнською радою Церков і релігійних організацій. Учасники зустрічі обговорили актуальні питання сьогодення. Зокрема Президент звернув увагу на виклики, які нині стоять перед українським народом і державою, на стан міжконфесійних та державно-церковних відносин. Детальніше розповість сайт Черкаси.yes

Глава держави наголосив, що щодня відбуваються обстріли та провокації на лінії фронту. І, на жаль, майже щодня наші герої віддають своє життя за свободу, незалежність нашої держави, за можливість розбудовувати державу.

Також, Петро Олексійович після звернення до Всеукраїнської Ради Церков, закликав провести вибори без насильства в мирі та спокої: щоб учасники зустрічі звернулись до суспільства та помолились за перемогу, мир і єдність в Україні. Петро Порошенко зауважив, що з боку Кремля це зветься гібридна війна, і його посланці не просто атакують нашу країну на сході, незаконно анексували Крим, а ще й ведуть активну інформаційну війну, несуть фейкові новини, брехню, розбрат і ненависть.

Президент переконаний, що сьогодні, коли Україні конче потрібні єдність та мир, у цей складний час голос церкви є надзвичайно важливим. Особливо важливим у питаннях суспільного миру, адже вони мають великий авторитет у суспільстві.

Насправді, це питання турбує кожного. Що є прояви агресії, прояви ненависті, протистояння, яке хтось хоче спроектувати в лоно українського суспільства. Але можливо ті, яким найбільше довіряє сьогодні український народ – армія, волонтери, церкви та релігійні організації – скажуть разом: ні насильству. Інакше необхідних умов для чесних і справедливих, прозорих виборів не можна створити.

За інформацією офіційного представництва Президента України.