П’ятниця, 20 Травня, 2022

Володимир Зеленський на День прапора приїде на Черкащину

23 серпня – знаменита дата, яка відома всім жителям України, адже цей день присвячений державному прапору. За такої події Президент Володимир Зеленський прибуде в центр країни, а саме в місто Черкаси. Там проведуть урочисте зведення українського прапора. Далі на yes-cherkasy.

“У рамках святкування 30-річчя незалежності України відбудеться понад 150 святкових заходів по всій країні. Адже 30 років незалежності – це дійсно знакова подія, яку неможливо вмістити в вузькі рамки формальних урочистостей. Тому що Україна – молода країна з багатовіковою історією”, – повідомили з офісу Президента.

Що відомо про цей захід

Один раз в рік в нашій країні урочисто відзначають це свято, прикрасивши все міста жовто-синіми кольорами. На честь нього з самого ранку проводять заходи, включаючи офіційну церемонію підняття Державного прапора України. Відвідати це свято можуть абсолютно всі жителі країни.

Захід проходить з ранку до пізнього вечора, але в кожному місті по-різному. Зазвичай в цей день влаштовують різні розваги, запрошують знаменитих артистів, проводять концерти. У 2021 року свято триватиме три дні з 22 по 24 серпня.

Також відомо, що в цей день в Черкасах відбудеться концерт, на якому буде виступати чарівна виконавиця Ірина Федишин. Щоб потрапити на її виступ потрібно заздалегідь придбати квитки в касі або через Інтернет.