П’ятниця, 20 Травня, 2022

GPS відстеження трактора: можливості

Трактор використовують у багатьох напрямках, відповідно, всюди потрібен моніторинг його роботи. Жителі Черкас зможуть дивитися тут, наскільки якісно їх спецмашина працює, отримувати своєчасно достовірну інформацію.

Вигода GPS відстеження трактора

Користувач після установки даного обладнання зможе відчути цілий ряд економічних вигод. Саме на них варто зупинитися і розглянути більш детально.

  1. Істотно знижуються витрати палива.
  2. Завдання виконуються в рази швидше, на практиці доведено.
  3. Простої, відповідно, теж скорочуються.
  4. Користувач має безпосередній доступ до роботи механізаторів.
  5. Спецтехніка використовується суто за призначенням.

На будь-яку модель трактора можна встановити GPS. Це сучасне і вигідне рішення. Все працює в автоматичному режимі, що виключає можливість зміни даних оператором, наприклад.

Підключення «тривожної кнопки»

Це окрема функція, яка дозволяє відправити диспетчеру сигнал з координатами, якщо, наприклад, виникла позаштатна ситуація, або спецтехніка не працює, виявлені несправності.

Виділяють такі різновиди:

  • переносна кнопка тривоги, яка представляє собою автономний переносний пристрій;
  • прихована кнопка, її встановлюють в кабіні для можливості в екстреній ситуації застосувати її непомітно для оточуючих;
  • мобільний сигнал тривоги вводиться, відповідно, з мобільного телефону. Користувач для цього заходить в мобільний додаток.

Де замовити пристрій

Компанія «МікроТронік» пропонує жителям Черкас замовити монтаж системи для того, щоб відстежувати роботу трактора. Варто зазначити, що до кожного замовника застосовується індивідуальний підхід, враховуються найбільш важливі для клієнта показники.