Неділя, 22 Травня, 2022

Які міжкімнатні двері вибрати в квартиру та де це зробити найкраще

Ремонт і кардинальна зміна інтер’єру у квартирі (будинку), як правило, веде до встановлення нових міжкімнатних дверей. І тут у багатьох виникає проблема: як вибрати потрібні двері в масі інших пропозицій та з чого починати пошук.

Ми радимо приступати до справи, визначившись з матеріалом і відповідністю дверей вашим запитам в плані естетики, екологічності, ну і, звичайно, вартості.

Кращі матеріали для внутрішніх дверей

Не відкриємо великий секрет, якщо скажемо, що ринок дверей сьогодні рясніє різноманітністю матеріалів. Це з одного боку, чудово, а з іншого, ускладнює вибір для покупців. По суті, сьогодні двері роблять з чого завгодно:

  • пластика
  • меламіна;
  • метала;
  • скла;
  • сплавів.

Однак основна маса цих конструкцій все ж виробляється з масиву (цільного натурального дерева) або з відходів і комбінацій цього матеріалу.

Міжкімнатні двері з масиву

Деревина — класичний матеріал для виготовлення дверей і вона, не дивлячись на новітні розробки, як і раніше в топі у користувачів. Що приваблює покупців в таких дверях? Це звісно,

  • міцність;
  • висока теплопровідність;
  • звуконепроникність;
  • екологічність.

При цьому не варто скидати з рахунків і естетичну привабливість суцільно дерев’яних дверей.

Що ж стосується недоліків, коштують вони дорого й потребують особливого догляду.

Двері з деревоподібних матеріалів

Втім, масив можна завжди замінити дешевшими дверима з деревоподібних матеріалів, де, без перебільшення, найпопулярніший — МДФ (деревоволокниста плита середньої щільності).

Пропонуючи такі двері, продавці серед їх переваг в першу чергу називають помірну ціну і вологостійкість, що, загалом, відповідає дійсності.

Що стосується їх недоліків, то найнеприємніше тут — низька вогнестійкість МДФ і крихкість при механічних пошкодженнях. А ще цей матеріал погано реставрується, так що буде простіше купити нові двері, ніж відновлювати старі.

Двері з фільонки

Ще одна заміна масиву — фільончасті міжкімнатні двері, виготовлені без застосування клею, за допомогою шипових з’єднань і фільонок, закріплених у дверному полотні.

До речі, при виготовленні таких конструкцій часто використовують шпон з дорогих порід дерева, що робить їх схожими на своїх дорогих побратимів з масиву. Коштують такі двері недорого, проте й не відрізняються довгою “тривалістю життя”.

Щитові двері

Щитові двері роблять з каркаса та облицьовують дерево-стружковою плитою (ДСП). Завдяки низькій вартості матеріалу, готова продукція коштує зовсім недорого. Це цілком прийнятний бюджетний варіант дверних конструкцій, єдине про що потрібно пам’ятати — ДСП не найміцніший матеріал і його легко пошкодити.

Шпоновані двері

Якщо ви вирішили купити шпоновані двері, зверніть увагу на їХ внутрішню будову. Кращий, нехай і дорожчий варіант — двері, виготовлена ​​з брусків, спресованих під високим тиском. Це так званий набірний масив. Природно, що основна перевага таких конструкцій, їх висока міцність в порівнянні з МДФ або ДСП.

Ламіновані двері

За назвою дверей зрозуміло, що вони покриті ламінатом (дверним шпоном). Зовні дверні конструкції виглядають привабливо, при цьому потрібно бути обережним, щоб випадково не пошкодити шпон. Крім помірної ціни таких дверей, серед позитивних моментів можна відзначити — легкість догляду за ними та стійкість до деформацій.

Де придбати внутрішні двері в Черкасах

Проблема вибору дверей це не тільки пошук потрібного матеріалу, а й кваліфікованого продавця. Погодьтеся, мало зробити хорошу продукцію, її ще потрібно й запропонувати покупцеві — порадити, застерегти, допомогти визначитися в його перевагах. Таких магазинів, на жаль, у нас не багато, проте ви точно не прогадаєте, якщо звернетеся в інтернет-магазин “Assist”, де вас завжди професійно проконсультують.

Контактна інформація:

Київ, вул. Ямська 1 (м.Олімпійська) тел: +38 (050) 228-32-19; +38 (067) 328-34-10.

Київ, вул. Ю. Поправки 4/39 А (м. Чернігівська) тел: +38 (067) 907-24-14; +38 (095) 692-71-20.

Джерело: Assist