П’ятниця, 1 Липня, 2022

Комп’ютерне ігрове крісло

Сучасна людина так чи інакше багато часу проводить за комп’ютером. Хтось працює за ПК, а для інших це спосіб розваги, відпочинку. Спілкування в соціальних мережах, перегляд фільмів, ігри — все це дуже тісно пов’язане з комп’ютером. А ось, щоб ваше проведення часу за ПК було не тільки цікавим, але й комфортним, безпечним для здоров’я, важливо подбати про правильне крісло. Сидіти на звичайному стільці більше години дуже незручно. До того ж, це ще загрожує і болями в спині. Найкращий варіант – це комп’ютерне ігрове крісло, яке розроблене з урахуванням всіх особливостей людини, яка сидить тривалий час за ПК.

Чому виникає біль у спині під час роботи з ПК

Коли людина тривалий час перебуває у сидячому положенні, то все основне навантаження припадає на хребет, який у цій ситуації виступає опорою. Якщо правильна опора відсутня, утримання спини відбувається за рахунок м’язового корсета. Згодом м’язи швидко перенапружуються і затікають. Як результат – порушення кровообігу, затиснення судин, нервів. Працювати за таких умов небезпечно для здоров’я.

Таким чином, якщо ви хочете працювати або відпочивати за ПК комфортно та безпечно, то таке крісло не тільки виглядає презентабельно, але й дарує комфорт, що дозволяє запобігти втомі, розвитку серйозних захворювань спини.

Чим відрізняється геймерський стілець від офісних меблів

Геймерський стілець суттєво відрізняється від класичних офісних меблів. Відмінності полягають у призначенні та в самій конструкції. Насамперед такі меблі призначені для тривалого сидіння, а значить усі механізми спрямовані на те, щоб правильно підтримувати хребет. Головні відмінності – це:

 • нестандартний дизайн;
 • вбудовані механізми, які роблять крісло функціональним та комфортним;
 • наявність регулювання, що дозволяє стілець підлаштувати під зріст людини;
 • можливість відкидати спинку;
 • сидіння анатомічної форми. Воно повторює всі вигини тіла, надає необхідну підтримку, а також у правильному положенні фіксує хребетний стовп. Для голови та попереку передбачено спеціальні валики. Таким чином, відбувається повне розвантаження м’язів, виключаються больові відчуття, дискомфорт;
 • стійка конструкція та посилена хрестовина. У такому кріслі можна розгойдуватись, фіксувати під себе зручний кут нахилу;
 • механізм гойдання;
 • універсальність: ви можете сидіти, працювати, грати чи просто відпочивати. Завдяки спеціальному вбудованому механізму гойдання та регулювання спинки у кріслі можна зайняти зручну позу, чергуючи роботу з відпочинком.

Критерії вибору

Важливо вибрати гарний геймерський стілець, щоб він відповідав усім вашим потребам і був стійким до зношування та фізичних навантажень. В полі уваги мають бути такі основні параметри:

 1. Матеріал каркасу. В ідеалі міцний метал та пластик.
 2. Наявність механізму регулювання: регулювання висоти і кута спинки, висоти підлокітників.
 3. Матеріал оббивки. Це може бути екошкіра або сітка, тканина. З погляду практичності – це штучна шкіра з тканинною основою та поліуретановим покриттям. Стілець з такою оббивкою витримує інтенсивну експлуатацію, а також має гарний зовнішній вигляд.
 4. Інші додаткові параметри: тип механізму, дизайн виконання, загальні габарити. Стілець може бути виконаний у стилі мінімалізм або хай-тек, модерн, класика. Щодо механізму, то передбачено кілька варіантів: механізм гойдання, релакс, мультиблок, anyfix, react.

Кінцевий вибір залежить від клієнта. Головне, щоб було комфортно та з користю для здоров’я. Адже правильно підібраний стілець здатний подбати про здоров’я геймера. У такому стільці його спина не відчуватиме втоми, напруги, тиску. Величезний асортимент таких меблів допоможе зробити правильний вибір: вибрати саме той унікальний стілець, який відповідатиме всім запитам за кольором та самою конструкцією.

За вдалою покупкою варто відправитися в профільний інтернет-магазин Kupistul.ua, де доступні ціни та якісний товар. Справжній геймер не дозволить собі сидіти у звичайному стільці. Це незручно і дуже небезпечно для здоров’я, особливо якщо користуватися не підходящими меблями тривалий час.