Четвер, 30 Червня, 2022

Шляхи вирішення транспортного питання

В малій сесійній залі, Черкаської міської ради, відбудеться публічна консультація зацікавлених сторін, щодо покращення транспортної реформи в місті Черкаси. Про це повідомляє сайт “Черкаси.yes”.

Вже декілька років поспіль, залишається відкритим питання щодо реформування системи транспортування. До кінця 2018 року можливе схвалення концепції транспортної реформи.

Найголовнішими питаннями для обговорення, першочергового – усторонення конфліктів між пасажирами та перевізниками, цей конфлікт з довголітнім стажем не є вичерпним.

Також, буде можливість дізнатися про майбутнє створення якості умов комфортного перевезення, ми повинні знати на що витрачаємо кошти коли розраховуємось за проїзд.

Із джерел офіційного міського сайту стали відомі і учасники обговорення :

1)Віктор Москаленко, начальник управління транспорту Черкаської міської ради;

2) Віктор Євпак, керівник черкаської ІТ-компанії eKreative, розробник системи трекінгу громадського транспорту MapaMagic;

3) Павло Мосійчук, розробник однієї з концепцій транспортної реформи в Черкасах;

4) Дмитро Кухарчук, голова Черкаського обласного осередку “Національного корпусу”

Консультації з представниками зацікавлених сторін матимуть більш конкретні відповіді на запитання, тому можливість змін якості обслуговування збільшується і будуть підтримані нашою громадою.