Неділя, 3 Липня, 2022

Чому так часто пошкоджуються екрани телефонів?

Одна з найбільш частих проблем, з якою клієнти звертаються в сервісний центр в Черкасах і інших містах – це тріснуте скло. Проте багато користувачів до сих пір впевнені, що сучасні екранні модулі стали набагато міцніше. Чи мають вони рацію? Що так часто призводить до пошкодження дисплеїв?

Чума тріснутих екранів – змова виробників?

З появою смартфонів – великих, розумних і тонких пристроїв, виникла серйозна проблема, пов’язана з уразливістю великих екранів. При падінні на тверду поверхню скло часто розбивається. І неважливо, iPhone це або якісний екран Xiaomi, який можна знайти тут https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/samsung. Що це, змова виробників?

Хороший не означає міцний

Правда полягає в іншому – невисока міцність і схильність екрану до пошкодження – це ціна, яку ми платимо за більш тонкі телефони. І це стосується всієї конструкції, а не тільки верхнього скла. У смартфонів все більш тонкі рамки, часто з алюмінію, що виглядає модно і стильно, але позначається на надійності.

У таких ситуаціях у телефону немає шансів вціліти при зустрічі з бетоном, плиткою, а іноді навіть з килимовим покриттям. 

Як цьому запобігти?

Чи означає це, що смартфони беззахисні? Звичайно, ні. Незважаючи на скарги про те, що екрани в деяких моделях ламаються самі по собі, велика частина пошкоджень пов’язана з неохайним використанням з боку користувачів.

Неуважність і поспішність часто стають основними причинами поломки смартфона.

Список перевірених рад

  • Купіть загартоване скло. Це приклеєна до екрану захист (товщиною менше 1 мм), яка певною мірою захищає від пошкоджень і розтріскування екрану. Після його установки екран не втрачає чутливості, тому експлуатація телефону нічим не ускладнена.
  • Встановіть плівку з полікарбонату – це більш дешева, але менш ефективна альтернатива захисному склу. Вона добре протистоїть появі подряпин і лише трохи підвищує стійкість скла до розтріскування.
  • Купуйте чохол для телефону. Якісний кейс здатний забезпечити найкращий захист від поломки екрану і інших пошкоджень, викликаних падінням. На жаль, це пов’язано зі зниженням комфорту використання телефону, так як ускладнює швидкий доступ до устаткування.
  • Чи не кладіть телефон в одну кишеню з ключами, монетами, складними ножами і іншими металевими предметами.

Розбите скло в телефоні – що робити?

Більшість сервісів запропонують замінити дисплейний модуль повністю. Ви можете вибрати між установкою оригінального екрану, що є дорогим рішенням, або установкою більш дешевого аналога. Остаточний вибір завжди залежить від бажань і фінансових можливостей клієнтів.