Неділя, 22 Травня, 2022

Зеленський призначив нового керівника Управління держохорони

Сьогодні президент України Володимир Зеленський призначив нового начальника Управління державної охорони Алексія Оцерклевича. У свою чергу, першим заступником став В’ячеслав Штучний. Про це повідомляється на офіційному сайті президента, де розміщено відповідний наказ, розповідає yes-cherkasy.

Управління державної охорони України є правоохоронним органом спецпризначення, який забезпечує охорону органів державної влади та, в тому числі, безпеку президента України та підпорядковується безпосередньо голові держави та ВРУ.

Луганськ

Відзначимо, на посаду начальника служби безпеки президента України Управління держохорони Зеленський призначив Максима Донця, який відомий тим, що протягом тривалого часу забезпечував охорону олігарха Ігоря Коломойського та супроводжував Володимира Зеленського під час офіційної поїздки президента до Луганської області.

Зеленський, Луганськ

Олексій Оцерклевич – військовослужбовець, відомий за позивним «Купол». Відомий тим, що вів переговори та зустрічався з головою терористів «Моторолою» і  бойовиками ДНР у листопаді 2014 року. Оцерклевич розповідає, що йому довелося потиснути руку терористу, аби без стрілянини вивести українських бійців: 

«Ми приїхали не обійматися. Вдячний я був лише за те, що він дав мені вивести хлопців цілими та без пострілів. В мені вирували зовсім інші почуття, я хотів його задушити. Я не хотів опускатися до рівня терористів та поводити себе надмінно.», – пояснив військовий та додав, що відеоролик зустрічі був сфабрикований пропагандистським ЗМІ LifeNews.

Оцерклевич

Є підполковником ВСУ, учасником війни на Сході України, заступник командира 1-го батальйону окремої 93-ї механізованої бригади під час боїв за Донецький аеропорт.

Новопризначений перший заступник відомства В’ячеслав Штучний – кандидат юридичних наук, очолював Інститут УДО України, нагороджений медаллю Захисника Вітчизни та Орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Штучний

Нагадаємо, 22 травня рапорт про відставку подав колишній керівник Управління Валерій Галатей. Володимир Зеленський звільнив його та заступника начальника Управління Володимира Дахновського.