Вівторок, 24 Травня, 2022

Житлові баталії. Обурені люди йдуть до мера

Міський голова зустрівся з вкладниками. Ще у 2015 році 280 сімей зробили грошевий внесок на придбання власного житла в новобудові. Кожен квадратний метр, на той час, коштував 7500 тисяч гривень. Але, їх мрії про нове житло, руйнує не виконання договору з боку фірми, яка будує багатоповерхівку. Розвиток політичних подій та нюансів на сайті “Черкаси.Yes” .

Майже кожна з квартир вже продана але хочаб побачити свої кімнати, черкащани не мають можливості. За словами людей, які вже придбали, будинок готовий але на половину. Про повноцінне проживання і мови не йдеться. В квартирах немає опалення, світла та води. Є тільки вікна і дах. 

Обурений люд за консультацію і допомогою відправилися на зустріч до голови міської ради Анатолія Бондаренка. Мер міста заспокоїв вкладників і наполіг на тому, що прикладе усіх зусиль для вирішення проблеми

“На жаль, подібна ситуація має місце не тільки у вашому будинку, а ще в кількох, які зводив цей же забудовник. Як бачимо, він ненадійний, є будинки, які будував із порушенням усіх правил та норм. Ми готові допомогти вам із усім, що залежатиме від нас” сказав міський голова.

Під час обговорення був присутній Борис Євмина – заступник начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю. Борис пообіцяв, що з’ясує всі обставини цієї ситуації за декілька днів і назначив повторну зустріч наприкінці тижня тільки вже з представником забудовника-афериста.