Неділя, 3 Липня, 2022

"Так тримати!": Колишній автомеханік допомагає меру створити нові Черкаси

Зміни змінами, але це вже зовсім виходить за межі. Ніхто не каже про те, що автомеханік не може бути діловою та розумною людиною. Але, одразу на таку значну посаду… Втім, що вже говорити: Анатолій Цвітковський на посаді заступника директора департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради. Більше про події міста на сайті Черкаси.yes.

Міський голова видав розпорядження про призначення Анатолія на цю посаду, яка набула чинності від 7 лютого 2019 року. Інформації щодо діяльності Цвітковського не достатньо щоб скласти про нього якусь думку.

Відомо те, що до повного вступу на посаду, Анатолій був помічником мера й свого тезки, Бондаренка. Сестра, Цвітковського Ірина, була однією з претенденток на посаду в департаменті соцполітики, а от дружина, Владислава, була радницею міського голови з 14 до 26 вересня 2019 року, нині працює в ЦНАПі.

Місцевий активіст Сергій Костенко, стверджує що Анатолій працює у мера водієм. Торік Бондаренко спростував цю інформацію. До приходу в міську раду, Анатолій займався обслуговуванням та ремонтом автомобілей.

На сайті 18000 зазначили, що багаторічний директор департаменту оргзабезпечення Лілія Маліщук була звільнена з посади у жовтні минулого року і нині оскаржує це в судах. Обов’язки директора на сьогодні виконує Віталій Іляшенко.

Довідково.

2 червня 2016 депутат Черкаської міської ради Віталій Косяк, обраний від Радикальної партії Олега Ляшка, подав документи на посаду помічника міського голови Черкас Анатолія Бондаренка. Про це йдеться на сайті Черкаської міської ради.

У квітні фракція Радикальної партії була розпущена, а всіх трьох депутатів позбавлено партійних квитків. Таке рішення ухвалило керівництво партії в Києві.

Причина – депутати не підтримували рішення щодо запровадження у Черкасах системи закупівель. Черкаські радикали у міській раді входять у більшість, сформовану “Батьківщиною” і “Блоком Петра Порошенка”.