Субота, 2 Липня, 2022

Репер Потап розповів, як насправді ставиться до нового Президента України

21 квітня відбувся другий тур виборів президента України, де конкурували Володимир Зеленський і Петро Порошенко. 30 квітня ЦВК офіційно заявила, що президентом України стає Володимир Зеленський. Інформує сайт Сегодня та Черкаси.yes.

Раніше багато українських зірок публічно підтримали Володимира Зеленського. Серед них Оля Полякова, Камалія (яка навіть була готова заспівати Гімн України на дебатах кандидатів у президенти), Маша Єфросиніна, весь “95 Квартал” та інші. А після того, як ЦВК оголосила результати виборів, своєю думкою щодо новообраного президента поділився продюсер і репер Потап.

Потап зазначив, що поважає вибір українського народу, тим більше для нього він був очевидний. Як з’ясувалося, артист після інавгурації Володимира Зеленського пообіцяв всіляко його підтримувати.

«Україна має нового президента, і я пишаюся цим хлопцем, Володимиром Зеленським, і вітаю його з перемогою !!! А також всю команду і його чарівну дружину»,– написав Потап в Instagram.

До гучної заяви репер додав, що допоможе та підтримає новообраного Президента у всьому, що зробить Україну краще. Підписники по-різному відреагували на зізнання Потапа, однак артист вирішив не відповідати на коментарі до свого посту.

Під час виборчих кампаній, партії та кандидати намагаються заручитися підтримкою зірок естради та телебачення, які виступають в ролі VIP-агітаторів політиків. Хтось це робить за покликом серця, хтось висловлює свою громадянську позицію, а хтось відпрацьовував гонорари. Слід зазначити, що Володимир Зеленський разом з командою і сам раніше, іноді, виступав в ролі політичного VIP-агітатора.

Серед відомих українських шоуменів Володимира Зеленського підтримав Сергій Сивохо, який розповідає про позитивні якості свого товариша. Відома українська виконавиця і ді-джей Анастасія Топольська також підтримала Зеленського. На своїй сторінці в Facebook вона написала

«Зеленський — експеримент, а експерименти я люблю. І я вірю в його щирість, поважаю його за сміливість зробити всім і собі в першу чергу такий виклик».

Чоловік Топольської, депутат Сергій Лещенко також близький до команди Зеленського. Українська співачка Камалія, дружина мільйонера і колишнього власника Kyiv Post Мохаммада Захура, на своїй сторінці в Instagram підтримала Зеленського і привітала його з перемогою.