Неділя, 3 Липня, 2022

У Черкасах відкрився офіс компанії Lion Trans

Жителі Черкас зможуть купувати б/у автомобілі практично вдвічі дешевше.

Так, зовсім недавно в місті відкрилося представництво логістичної компанії Lion Trans, яка займається доставкою авто з США, Канади та Грузії.

Зараз в Україні діє закон, який дозволяє економити на імпорті б/у авто до 50% від вартості аналога на українському ринку. Погодьтеся, така економія в нинішніх реаліях вельми до речі.

І з урахуванням зростаючого попиту на машини з США в компанії Lion Trans було прийнято рішення активно розвивати дилерську мережу по Україні і відкривати нові представництва.

Тепер жителі Черкас зможуть не тільки заощадити на покупці авто, а й дізнатися про те, як відкрити свій бізнес і стати дилером по пригону авто. Щоб почати свій бізнес з Lion Trans, Вам не будуть потрібні великі інвестиції, при цьому компанія проведе повноцінне навчання і розповість про всі нюанси пригону авто з Америки.

До слова, Lion Trans – один з найбільших міжнародних перевізників, представлених сьогодні на українському ринку. Компанія пропонує вигідні умови співпраці і якісний сервіс як для роздрібних покупців, так і для оптових імпортерів. Отримати додаткову інформацію про пригон авто з США, Канади та Грузії можна в черкаському представництві за адресою: вул. Святотроїцька, 102.