Вівторок, 24 Травня, 2022

Мер Бондаренко підкорює Черкаси

      

Міський голова Анатолій Бондаренко, народився у Черкаські області. У 2002 році став заступником голови всеукраїнської громадської організації під назвою “ Ліга української молоді”. Будичи помічником депутата України, у 2015 році став мером міста Черкаси .

З першого дня його активної діяльності, черкащани розділили свою думку. Деякі були просто обурені таким вибором і довго намагались опиратися. Але, Анатолій Васильович довів усім, що він не говорить, а робить.

Після місяця його призначення, в Черкасах активно почали ремонтувати дороги, тротуари та алеї. Массово засаджувати дерева і сади. Окраса міста, “Долина троянд” почала цвісти новими кольорами. Такою яскравою вона ще не була. Усі цікаві подробиці та деталі на сайті “ЧеркасиYes” 

Відремонтовано багато дитячих майданчиків, а в деяких садочках стоять нові. Що саме більше дивувало нас, черкащан, так це те, що вхід у мерію завжди був відчинений. Анатолій Васильович приймав кожного до свого кабінету без попереднього запису.

Ситуацію, яка відбулась в Черкаській області м. Сміла, Бондаренко підтримав мітинг і навіть приїзд президента України не змінив його думки. У мера Черкас досягнень достатньо, щоб стверджувати, що він не поганий мер.

Більшість вважає, що трудова діяльність Бондаренко не відповідає критеріям мера, але кожен з нас має свою власну думку і вона вважається індивідуальною. Краще, якщо разом підтримає ідеї, наше місто стане ідеальним для кожного з нас.