Неділя, 3 Липня, 2022

Працювати для черкащан: команда Бондаренка заробила майже 2 мільйони гривень

У першому кварталі цього року команда міського голови Черкас Анатолія Боандаренка заробила майже два мільйони гривень. Ці гроші – заробітна плата та інші матеріальні виплати. Такі дані оприлюднив черкаських активіст Сергій Костенко на своїй сторінці у Фейсбук, пише yes-cherkasy.com.ua.

Так, згідно даних Костенка, у період з першого січна по 31 березня, Анатолій Бондаренко отримав виплат на загальну суму майже 400 тисяч гривень. Приблизно половина з цієї суми – це виплати по матеріальній допомозі. Варто зазначити, що за три місяці мер міста лише 9 днів провів на лікарняному, відпустці та відрядженні.

В той же час секретар міської ради Ярослав Нищик провів на роботі лише один календарний місяць. Інший місяць він провів у відпустці, що не завадило йому заробити більше 263 тисяч гривень. Заступник міського голови і свободівець Юрій Ботнар за цей самий період заробив більше 252 тисяч гривень. Більше половини цієї суми, це виплати у вигляді матеріальної допомоги. Додамо, що за вказаний період він перебував на лікарняному, у відпустці чи відрядженні 16 днів. Інший заступник Анатолія Бондаренка Роман Волошин, за перші три місяці 2020 року отримав трохи більше 244 тисяч гривень. З майже 70 тисяч – виплачені в якості матеріальної допомоги.

Ще один заступник Ігор Коломоєць отримав 224 тисяч гривень, з яких – 73 тисячі, це матеріальних виплат, а зарплатня Людмили Бордунос склала 233 тисяч гривень, з них – 98 тисяч,  у вигляді матеріальна допомога. Микола Скорик заробив за перші три місяці цього року 223 296 тисяч гривень, з яких трохи більше 77 тисяч  він отримав у вигляді матеріальної допомоги.

Нагадаємо, що восени минулого року виник скандал, стосовно заробітних плат чиновників Черкаської міської ради. Тоді заступник міського голови Юрій Ботнар отримав 165 тисяч гривень зарплат, премій та допомоги на покращення соціально-побутових умов. Більше ста тисяч гривень отримали й інші заступники мера.