Неділя, 3 Липня, 2022

Чигиринські депутати звернулися до Зеленського: чого вимагають?

Депутати Чигиринської районної ради звернулися до Президента України Володимира Зеленського, стосовно відзначення 425 річниці з дня народження Богдана Хмельницького. Про це йдеться на сайті Чигиринської районної ради. Далі на yes-cherkasy.

Як інформують у Чигиринській районній раді, її голова Валентина Алєксєєвець провела пленарне засідання 48 чергової сесії районної ради.

Окрім цього, в ході роботи сесії, депутати своїм рішенням внесли доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Чигиринського району на 2020 рік. Також заслухали інформацію щодо виконання районних програм «Турбота» на 2014-2020 роки та надання медичної допомоги хворим неврологічного профілю на 2018-2020 роки.

У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Чередніченко, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, підприємств, установ і організацій, сільські голови, очільники об’єднаних територіальних громад району.

В свою чергу, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Чигиринський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Чигиринської районної ради» Олексій Чабан прозвітував про виконання фінансового плану підприємства за 2019 рік.

А головний лікар КНП «Чигиринська багатопрофільна лікарня» Чигиринської районної ради Ігор Огиренко ознайомив присутніх із змінами до фінансового плану на 2020 рік.

Серед іншого – внесено зміни до районного бюджету на 2020 рік, ухвалено ряд рішень щодо управління майном районної комунальної власності, надано матеріальну допомогу на лікування жителю Чигиринського району.

Всі питання, що виносилися на розгляд чергової сесії, попередньо були розглянуті на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.