Неділя, 3 Липня, 2022

У Смілі звільнили відразу двох секретарів міської ради

Депутати Смілянської міської ради звільнили обох секретарів міської ради – Віктора Федоренка та Костянтина Синьогуба. Про це пише видання «Сміла.ua». Таке рішення депутати ухвалили під час вечірньої сесії, яку мер міста Олексій Цибко не завершив, а депутати вирішили її продовжити. Виходячи з зали міський голова заявив, що дії депутатів незаконні, проте в народних обранців була своя думка. В результаті депутати продовжили сесію без мера міста секретаря міської ради, пише yes-cherkasy.com.ua.

На своїй сесії вони винесли на розгляд питання про юридично правильне звільнення Костянтина Синьогуба та про дострокове припинення повноважень Віктора Федоренка.

Депутати проголосували за ці рішення з дотримання всіх норм законодавства. За цим спостерігали представники поліції та СБУ. Депутатська більшість у кількості 20 осіб вважає, що все було зроблено законно.

Тож своїм рішенням депутати «звільнили» обох секретарів міської ради, Федоренка і Синьогуба, від виконання ними своїх обов’язків.

Варто зазначити, що Костянтин Синьогуб відразу ж після прийняття такого рішення заявив, що не має наміру позиватися до міської ради щодо компенсації зарплати.
В свою чергу  Віктор Федоренко вважає такі дії депутатів незаконними і називає їх цирком. Він також повідомив, що і далі буде приходити на роботу і виконувати обов’язки секретаря ради.

Тим часом депутати говорять, що таким чином хотіли зекономити бюджетні кошти на зарплаті секретаря міської ради, секретар отримував чималі гроші – 35 тисяч гривень з лишком. Мовляв, до виборів у жовтні Сміла може обійтися і без секретаря, нічого страшного не відбудеться. Просто на кожному засіданні сесії вони щоразу самі обиратимуть собі секретаря, хоч і знову Віктора Федоренка.