Вівторок, 24 Травня, 2022

Це шантаж. Є питання за які не можна голосувати: Бордунос розповіла, що змусило її піти з ЧМР

Людмила Бордунос заявила, що рішення піти з Черкаської міської ради не було спонтанним. Воно було прийняте ще декілька місяців тому. Про це повідомляє видання «Вичерпно». Далі на yes-cherkasy.

Вона також заявила, що вже давно знала про проект рішення, яке готували депутати на сесію міської ради. За її словами в міській раді вже давно ходили чутки, що на її місце, певна група депутатів, хоче поставити свою людину. Однак в них не вистачало підтримки депутатського корпусу. Під час виконкому мало розглядатися питання бюджету, і коли пролунав телефонний дзвінок із запитанням : «чи буду я за нього голосувати?, я відповіла що ні», говорить Людмила Бордунос. За її словами є питання, які не можна ухвалювати. Вона також додала, що голосувати за бюджет в тому вигляді. В якому його пропонують, не можна. Це не на користь міста. Після цього, через декілька годин публікується даний проєкт рішення. Як говорить Людмила Бордунос, вона це сприймає як метод шантажу. Як повідомлялося раніше, заступниця мера Черкас Людмила Бордунос написала заяву на звільнення за власним бажанням. Про це вона повідомила перед засіданням виконкому. Своє рішення вона обґрунтувала тим, що не хоче більше приймати участь у прийнятті політиканських рішень, а також, за її словами, їй набридло, що її особою прикриваються у всіх питаннях по управлінській компанії «Нова якість».

Варто зазначити, що перед звільненням Бордунос свою посаду залишив секретар міської ради Ярослав Нищик. Таку заяву він зробив перед початком засідання сесії. Також він повідомив, що всі заяви про складання депутатських повноважень і повноважень секретаря міськради вже подав. Також він зазначив, що у «політичних торгах» брати участь не буде.