Вівторок, 24 Травня, 2022

Чиновника, який «погорів» на хабарі, призначили головою Держгеокадастру Черкаської області

Держгеокадастр Черкаської області очолив чиновник, який раніше підозрювався у вимаганні хабаря. Про це пише видання «Кропива». Далі на yes-cherkasy.

З березня цього року в. о. начальника управління призначено Сергія Савченка.

До призначення він обіймав посаду начальника відділу Держгеокадастру області у Чигиринському районі, до того працював на різних посадах відомства.

Також Сергій Савченко був підозрюваним у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди працюючи начальником відділу державної інспекції з контролю використання та охорони земель міськрайонного управління Держкомзему у Черкасах та Черкаському районі.

В 2010 році правоохоронні органи отримали інформацію, що Сергій Савченко вимагав від службових осіб 200 тисяч гривень. Ці гроші він хотів отримати за допомогу в оформленні документів про право власності на ряд земельних ділянок, а також приховування факту неправомірного використання землі, що належить Чигиринському лісництву та сприяння у її оформленні.

У вересні того ж року Савченко отримав першу частину коштів у розмірі 100 тисяч гривень. Він був затриманий під час передачі грошей. Після допиту, Сергій Савченко частково визнав свою вину. Згідно з ухвалами в державному реєстрі судових рішень, обвинувальний акт по даній справі було передано до Черкаського районного суду. Однак вирок чи будь-який рух справи в реєстрі відсутні, що може свідчити про закриття справи на досудовому етапі.

Як повідомлялося раніше поліція затримала на хабарі голову одного із сіл на Чигиринщині. Посадовець отримав 10 тисяч гривень за вирішення питання щодо укладання договору оренди тимчасових місць для розміщення рекламних конструкцій на території села. На даний час вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу підозрюваному у вигляді тримання під вартою.