Вівторок, 24 Травня, 2022

Балончиком в очі і молотком по спині: на членів «Партії Шарія» скоєно серію нападів

На членів «Партії Шарія» скоїли ряд нападів в Житомирській та Черкаській областях. Про це розповів лідер партії Анатолій Шарій у своєму Telegram-каналі. Зокрема зазначається, що 22 червня в Черкасах невідомі заляпали дружину представника партії балончиком, а самого представника, за його словами, били молотком по спині прямо біля будинку, пише yes-cherkasy.com.ua.

Окрім цього в Житомирі, двоє, один з яких ідентифікований як Роман Боровик, нібито представник «Азова», зайшли в офіс «Партії Шарія» і побили главу місцевого осередку. Потерпілий намагався відбиватися і застосувати газовий балончик, але нападники все одно завдали йому каліцтва.

Нещодавно Анатолій Шарій на своїй сторінці у Фейсбук опублікував допис, в якому заявив, що голова «Національного корпусу» в Черкасах Дмитро Кухарчук «оголосив сафарі» на людей із його партії. За словами Шарія, Кухарчука підтримує директор Департаменту Житлово комунального господарства Черкаської міської ради Олександр Яценко.

18 червня відбулися Сутички між представниками «Партії Шарія» та «Демократичної сокири». Більше 1 тисячі прихильників «Партії Шарія» вимагали відставки Президента Володимира Зеленського біля будівлі Офісу Президента. Спочатку акція мала мирний характер. Правоохорнці взяли в кільце протестуючих, аби уникнути сутичок з їхніми опонентами. Протестуючі принесли з собою плакати, а також викрикували різноманітні гасла, накшталт «Вова – виходь», «Німий Президент – не мій Президент», “Навіщо ти йшов в Президенти?.

Про те сутички все ж таки відбулися і поліція затримала декілька чоловік. Після цього, сутички між прибічниками «Партії Шарія», та її противниками сталися в столичному метрополітені. За повідомленням поліції, в результаті зіткнень на акції протесту в центрі Києва затримано 15 осіб. За попередніми підрахунками, в акціях протесту взяли участь до 600 чоловік.