Вівторок, 24 Травня, 2022

Скільки ж можна? Смілянські депутати провалюють 15 сесію поспіль

Смілянські депутати вкотре не змогли зібратися на сесію. Нинішній їхній демарш став 15-тим поспіль. Про це пише видання «Сміла.ua». Найбільше чекали на сесію медичні працівники,  котрі два місяці працюють без зарплати і позавчора виходили на протест. Однак питання лишилося не вирішеним, оскільки на сесію прийшло тільки 11 депутатів. Загалом ситуацію складається таким чином: Міський голова Олексій Цибко заявляє, що гроші на погашення боргів по зарплаті медичним працівникам є, депутатам треба за це тільки проголосувати на сесії. А депутати кажуть, що вже за все проголосували на попередній сесії. Далі на yes-cherkasy.

Схожу думку озвучив і секретар міської ради Віктор Федоренко. За його словами не зважаючи на блокування роботи ради, питання оплати пільгових ліків вирішено шляхом прийняття рішення виконкомом.

Присутні представники громадськості висловили пропозицію щодо розгляду питання з можливої компенсації невикористаних коштів пільгового харчування школярів під час карантину шляхом видачі їм харчових продуктів чи перерахунку коштів за прикладом інших міст України. Міський голова зазначив, що дане слушне питання буде ним разом із спеціалістами розглянуто.

Міський голова Олексій Цибко наголосив, що він всіма силами намагається допомогти працівникам медичної галузі отримати заробітну плату, але всі спроби марні через надзвичайні амбіції деяких членів депутатського корпусу і нова спроба проведення сесії закінчилася безрезультатно.

Яке повідомлялося раніше смілянські лікарі прийшли під стіни виконавчого комітету з вимогою виплатити їм заробітну платню. До протестувальників вийшли депутати, які заявили, що рішення про дофінансування медичної сфери, зокрема, виплати заборгованої зарплати. Однак міська рад ігнорує це рішення бо вважає сесію нелегітимною.