Вівторок, 24 Травня, 2022

Бондаренко спростував вступ в партію «Пропозиція» і пообіцяв порадитися з громадою

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко спростував вступ до партії мерів «Пропозиція». Про це він повідомив в ефірі телеканалу «112», повідомляє «18000».  За його словам він був на з’їзді партії та отримав запрошення вступити в неї, однак перед тим як прийняти будь яке рішення, Бондаренко пообіцяв порадитися з громадою, пише yes-cherkasy.com.ua.

Відповідаючи на запитання ведучої, чи визначився він щодо партії, Анатолій Бондаренко відповів, що йому близькі по духу концепція, бачення і близькі по духу люди із цієї партії.

У виступі на з’їзді Бондаренко сказав про своє бачення цілей партії, що об’єднала ряд представників місцевого самоврядування, також він наголосив, що протистояння у воєнний час неприпустимо, і потрібно владу змусити чути думку місцевого самоврядування.

В той же час, у своєму коментарі «Суспільному», Анатолій Бондаренко заявив, що відмовився вступати до партії мерів. Про причини відмови мер Черкас не повідомив. 

Також у своїх коментарях представники черкаського осередку партії «Батьківщина» Михайло Мушієк і Юрій Тренкін спростували союз Бондаренка і партії мерів.

В той же час, один з лідерів «Пропозиції» Борис Філатов уже проанонсував вступ Бондаренка в політраду після того, як будуть готові відповідні юридичні документи.

19 червня кілька українських міських голів представили в Києві нову політсилу «Пропозиція». До партії увійшли: мер Дніпра Борис Філатов; мер Миколаєва Олександр Сенкевич; мер Чернівців Олексій Каспрук; мер Житомира Сергій Сухомлин; мер Кропивницького Андрій Райкович; мер Каховки Андрій Дяченко.

Раніше вона називалася «Нова європейська Україна» і була зареєстрована в грудні 2014 року в Деснянському районі Києва. Після зміни в квітні 2020 року назви партії на «Пропозиція» політсилу очолив директор Департаменту торгівлі та реклами Дніпровського міської ради Андрій Пільченко.