Вівторок, 24 Травня, 2022

“Запрошення” на формування бюджету

Сьогодні, 18 грудня на 14:00 відбудеться публічне обговорення формування бюджету на 2019 рік. Про це повідомив заступник міського голови Ігор Волошин. Актуальне на сайті “Черкаси.yes”.

На політичному порталі Черкаської міської ради, chmr.gov.ua було опубліковано запрошення для місцевих жителів.

В місті Черкаси наразі відбувається процес формування бюджету на 2019 рік. З метою залучення всіх мешканців міста до процесу планування та розвитку міста, всіх небайдужих містян, громадські організації, об’єднання громадян, Анатолій Васильович запрошує взяти участь у формуванні бюджету на 2019 рік.

Бюджетний процес на місцевому рівні є одною з головних складових планування і реалізації ресурсного потенціалу громади та займає центральне місце в її житті – адже в ході цього процесу вирішується дуже багато питань громади: від виплат заробітної плати працівникам соціально – культурної сфери (вчителям, лікарям, бібліотекарям тощо) до ремонту дахів, заміни ліфтів, впорядкування вулиць.

Ваша участь у формуванні бюджету дасть можливість врахувати потреби різних категорій населення, покращить роботу соціальної та культурної сфери міста, закладів охорони здоров’я та якості надання послуг. Прошу Ваші пропозиції надавати в письмовому вигляді на ім’я міського голови за адресою: м.Черкаси, вул. Б.Вишневецького, 36 кім. 102 (для юридичних осіб) та кім. 106 (для фізичних осіб). Не залишайтеся байдужими, кожна пропозиція буде опрацьована.

Міський голова

Анатолій Бондаренко

Звичайно, це добровільна справа кожного, але активно прийняти участь доки є така можливість, не звична справа для будь-якого міста.