П’ятниця, 1 Липня, 2022

Розвиток міста. Підписані угоди між країнами ЄС та Черкасами

Нещодавно стало відомо, що наше місто брало участь у підписанні угод між містом Черкаси та країнами ЄС. Такого роду дії створено не тільки зі сторони фінансування, а й задля культурного та освітнього розвитку. Політичні новини на сайті Черкаси.yes

На сьогоднішній день ми підібрали всі успішно підписані угоди, що посприяли розвитку міста за останні роки та підбити підсумок перед новими можливостями у наступному році.

Місто Гірін, КНР.

16 листопада 1995 року підписана угода про поріднення міст Черкаси і Гірін, Китайська Народна Республіка. Цей договір посприяв торгово-економічному розвитку між країнами, а вже у 2011 році, договір було поновлено та зовсім змінено в кращу сторону.

Місто Бидгощ, Польща.

17 вересня 2000 року підписано угоду про співробітництво між м. Черкаси та м. Бидгощ, Республіка Польща. Співпраця між країнами стала для нашого міста гарним прикладом. Місто розпочало активно розвивати сферу культури, освіти, охорону здоров’я та розвиток малого та середнього бізнесу. Підприємці Черкас брали участь у виставках та ярмарках в Польщі.

Округ Ваньчжоу міста центрального підпорядкування Чунцин, КНР.

12 вересня 2003 року у Черкасах підписана угода про споріднення району Ванчжоу, Китайська Народна Республіка і Черкаси. Важливість цього договору полягає в тому, щоб надати можливість процвітання проектам та реалізації в КНР. Ванчжоу, у 2018 році, світлини Черкащини розмістив на виставці мистецтва та міст з якими існує дружня домовленість.

Місто Сумгаїт, Азербайджан.

3 вересня 2003 року, була підписана безстрокова угода про зміцнення економічних зв’язків та безпосередньої дружби між містами Сумгаїт та Черкаси.

Місто Петах -Тиква, Держава Ізраїль.

16 квітня 2010 року відбулась перша зустріч з делегацією влади міста Ізраїль та їх студентами з місцевою владою Черкас. Цей візит з наміром підписання угод про співпрацю був успішний. Задля того, щоб обговорити та поєднати думку про правильність управління державами.

Місто Мадаба, Йорданське Хашимітське Королівство.

16 вересня 2011 року, під час офіційного візиту до Черкас делегації йорданського міста Мадаба підписано угоду про співпрацю між Черкасами та Мадабою. Угода передбачає співпрацю міст у різних напрямках: від туристичної сфери до обміну досвідом в галузі енергетики, економіки, промисловості, охорони здоров’я, культури.

Місто Орша, республіка Білорусь.

5 червня 2012 року, під час візиту до Черкас досягнуто домовленості щодо подальшого розвитку співробітництва в економічній галузі, щодо обміну школярами, співпраці у культурній сфері.

Місто Руставі, Республіка Грузія.

26 березня 2012 року, під час візиту до Грузії делегації міста Черкаси, у місті Руставі підписано угоду про встановлення побратимських відносин, досягнуто домовленості щодо подальшого розвитку співробітництва в економічній галузі, туризмі, у сфері культури.

Сьогодні, більшість країн з якими підписано угоду відомі нам, як назви вулиць міста. Сподіваємось, що підписання угод стане чудовою традицією для нашого міста та сприятиме його розвитоку.