Неділя, 3 Липня, 2022

Конкурсний відбір на навчання до Німеччини

Про співпрацю між країнами стало відомо вже давно. Звістка про конкурсний відбір поширилась всією Україною. Про головні події міста на сайті Черкаси.yes

Програма дає змогу українським підприємцям та менеджерам підвищувати професійну кваліфікацію в сфері ведення бізнесу, набувати нові компетенції для ведення зовнішньоекономічної діяльності, встановлювати ділові контакти з німецькими та іншими іноземними партнерами.

У всесвітній Програмі для менеджерів Федерального Міністерства економіки та енергетики “Fit for Partnership with Germany” беруть участь 19 країн світу, сприяти просуванню української продукції та послуг на міжнародних ринках.

Така практика дає можливість взяти участь у сесії формування бізнесу протягом вісімнадцяти робочих днів. Цікаве ознайомлення з Німеччиною та її економічними можливостями для встановлення контакту між надійними партнерськими відносинами.

Для вже чинних підприємців українського бізнесу відкриється можливість збуту свого продукту в Німеччині. Головна мета для українців це стати частиною міжнародної бізнес-спільноти. Всі витрати на період навчання та перебування в країні, виділяються федеральним бюджетом Федеративної Республіки Німеччини.

Тривалість цієї програми проходитиме в період з 01.08.2001 – 31.12.2019. Вимоги до кандидатів на участь – керівники середньої та вищої ланки підприємств із зовнішньоекономічним потенціалом різних секторів економіки з досвідом роботи в сфері економіки та підприємництва щонайменше 2 роки. Знання англійської мови (економічна, виробнича, спеціальна термінологія; можливість ведення переговорів в Німеччині).

Щоб взяти участь, достатньо звернутись до Світлани Степащенко – керівника проектного офісу Програми за тел. (044)228-42-53, (044)531-30-56, електронна адреса: Svetlana.stepashchenko@giz.de. Офіційний веб-ресурс Програми «Fit For Partnership With Gegmany» www.ukraine.managerprogramm.de