Неділя, 3 Липня, 2022

В Черкасах проведено семінар для роботодавців

Черкаський центр зайнятості надає безробітнім можливість працевлаштування в рамках закону України. На сьогоднішній день, більшість не працевлаштованих офіційно громадян не вбачають великої проблеми. Це дійсно велика проблема не тільки для нашого міста, а для більшості українців. Більше інформації на сайті “Черкаси.yes”

Податки – мабуть, одна з головних причин. Але, як все-таки правильно донести громаді важливість такого кроку? Для відповіді на ці запитання було проведено зустріч підприємців з Управлінням Держпраці. На семінарі були присутні відповідальні роботодавці для яких питання актуальне.

Цьогорічні свята не змінили плани та проходили в звичайному робочому режимі. Інспектор Світлана Томіленко розповіла про усі тонкощі та особливості працевлаштування, а саме про наслідки використання найманої праці без оформлення та підкреслила важливість укладення трудової угоди з робітниками.

Заступник директора Огіренко Вікторія відзначила, що особливість трудових відносин захищає права людини у різних випадках. Соціальний захист не є головною причиною. Офіційно, кожен працевлаштований має право на відпустку, лікарняний, допомогу при втраті роботи.

Крім того, роботодавець також ризикує постраждати від недобросовісного нелегального працівника. Тобто, можливість постраждати кожній зі сторін зростає в декілька разів. Для роботодавців була проведена презентація нового сервісу служби електронного кабінету.

Зручність та ефективність продемонстрованого вразила кожного. Кожен, хто був присутній, отримав відповіді на важливі для себе запитання.