Вівторок, 24 Травня, 2022

Виборчі пункти для голосування вже визначені

Вибори Президента для нашої країни важлива подія. Громада обирає для себе нову владу та сподівається на зміни. Виправдані вони чи ні, вже справа часу. Минулі вибори, поділили думки нашої країни навпіл. Більше про вибори на сайті “Черкаси.yes”

Але, якщо брати участь у виборах кожному це дасть більше шансів на об’єктивність вибору. Для того, щоб збільшити активність відвідування виборів, в кожній області Черкас вже починають облаштування виборчих дільниць. Отже, які саме області вже готові до виборів:

Округ 194. Розташований у центрі міста Черкаси для Придніпровського району по вулиці Шевченка, 307, що зорієнтований в приміщенні Черкаської міської ради.

Округ 195, для міста Черкаси по вулиці Благовісна, 170 у будинку міського центру розвитку. Також відкритий для Чорнобаївського, Чигиринского та Драбівського району.

Округ 196. Для міста Корсунь-Шевченківський по вулиці Академіка Захаренко, 2, приміщення центру дитячої та юнацької творчості. В межі округу входять Городищенский, Катеринопольский та Шполянский райони.

Округ 197. Для міста Канів, по вулиці Енергетиків, 259 приміщення Канівського управління держпродспоживслужби в Черкаській області.

Округ 198. Для міста Сміла – центр. Вибори проходитимуть по вулиці Незалежності, 37, в адміністративному корпусі Смілянською міської ради.

Округ 199. Місто Жашків – центр. Проходитимуть вибори по вулиці Соборна, 49 в центральній районній бібліотеці.

Округ 200. Для міста Умань – центр. Вибори проходитимуть по вулиці Європейська, 1, у приміщенні Уманської міської ради. Межі округу: місто Умань, Монастирищенський, Уманський, Христинівський райони, частина Тальнівського району.

Слід зазначити, що чергові вибори розпочались 31 грудня 2018 року. Подання документів для реєстрації кандидатів триватиме до 3 лютого 2019. Про це повідомляє сайт ГМ “ Опора”.