Неділя, 3 Липня, 2022

Президентське рішення для Черкас

Юрій Ткаченко заслуговував повагу, кожна ідея втілювалась у життя і це помічали не тільки черкащан, а й помітив сам Президент України Петро Порошенко. Після значних змін у ритмі політики, Ткаченко став Радником Президента. Про політичні новини міста на сайті Черкаси.yes

Але хто все-таки зайняв його місце, саме в нашому місті? Довго питання не розглядалося і на пост голови ОДА з’явилась нова постать. Рішучого та ідейного Вельбівця Олександра Івановича познайомив сам Президент з нашим містом.

Петро Олексійович презентував його, як свою людину, яка швидко та дієво вирішить усі питання. Черкаси скептично відносяться до такого рішення, але нічого зробити не має великої можливості та особливого бажання. Вже в перші дні свого керування Олександр Іванович виявився різким, а методи керування абсолютно відрізняються від попередників.

Чого очікувати від такого керівництва? Можливо саме так і потрібно себе поводити кожному, але час покаже. Сам Вельбівець пояснює, що особливого бажання приймати посаду не викликало, але дуже багато факторів його сподвигнули до таких разючих змін. Олександр Іванович прокоментував ситуацію зі своєї сторони так:

“- Я завжди розглядаю пропозиції з точки зору того, чи впораюсь я із завданнями і чи можу принести користь. Ніколи не шукав для себе простих і комфортних шляхів, завжди маю власну думку, і не боюсь її озвучувати, навіть якщо вона йде всупереч із думкою більшості. Напевне, у сесійній залі ви це спостерігали не раз. Вперше сама пропозиція була близько року тому, але не була конкретною. Просто мене запитали, чи міг би я попрацювати на подібній посаді. Несподівано кілька місяців тому мене запросили в Адміністрацію президента на співбесіду, а згодом і на розмову до глави держави. З тих запитань, які мені ставили, я зрозумів, що мою кандидатуру розглядають на посаду такого рівня, з’ясовуючи, наскільки я розумію ситуацію в області, в кадровій і управлінській сферах. Однак не було жодної конкретики, просто перевіряли готовність.”

Все-таки можливо нова людина зовсім по іншому зможе змінювати і без зайвих слів, діями покаже нові та прогресивні Черкаси. Головне, щоб йому як і для більшості ідейних не запаморочило голову власні інтереси.