Вівторок, 24 Травня, 2022

Бондаренко висловив своє невдоволення

10 січня важливі для нашого міста питання, повинні були обговорюватись депутатами міської ради. Зокрема, проект міського бюджету на 2019 рік та земельних питань. Важливість скликання полягала в тому, що більшість не вирішених проблем рішити негайно без затримання розвитку в майбутньому. Цікаві історії про політичні новини на сайті Черкаси.yes

«Така робота міської ради – не має права на існування» на сесії, Анатолій Бондаренко охарактеризував одним реченням роботу Черкаської міської ради.

Зафіксованих присутніх депутатів виявилось недостатньо для вирішення тієї чи іншої проблеми. Отже, за підрахунками виявилось наступне – із 42 можливих, присутні лише 15. Ця кількість не достатня для голосування мінімально для початку роботи сесії необхідно, аби в залі зареєструвалось 22 обранці.

Бондаренко був обурений таким нехтуванням своїх обов’язків, також не зміг втриматися від коментарів з цього приводу :

– Не знаю, коли наші депутати висловлять таку ласку зібратись на сесію, і які потрібно зробити дії, аби вони прийшли та проголосували за бюджет. Відзначу, сьогодні ми не розглядаємо бюджет розвитку. Це ж не капітальні видатки. А винятково – загальний фонд. Це – зарплати бюджетникам, податки, фінансування міських програм, комунальних платежів тощо. Не розумію такої позиції депутатів. Нині сам – хворію, але приїхав на сесію. Вважаю, що це – мій обов’язок. Така робота міської ради не має права на існування. І я вчергове кажу депутатам, що треба скласти мандати і йти на вибори та не глумитись перед громадою. Те, що зараз відбувається, – неприпустимо за всіма нормами моралі і поведінки депутатів,

– наголосив міський голова.

Зі слів мера, наступний тиждень буде не простим і також проводитимуться скликання з приводу корегування бюджету. Знову ж таки, як сказав Бондаренко, доступ до формування відкритий для всіх.Свою односторонню зустріч, мер завершив словами, які дають право важити чоловіка гідним обранцем міста:

– Це – крик душі, який свідчить, що вже наболіло. Думаю, люди скоро піднімуться і цих депутатів виженуть «поганою мітлою» з сесійної зали.