Неділя, 22 Травня, 2022

Підтримка міської програми зайнятості від виконкому

На прес-службі Черкаської міської ради було розглянуто питання щодо проекту рішення “Про затвердження Програми зайнятості населення Черкас до 2023 року” Виконавчий комітет погодив та вніс на розгляд цей проект. Про проектні зміни на сайті Черкаси.yes

Програма до 2019 року діяла, але наприкінці 2018 року термін закінчився і потребував відновлення. Ірина Удод директор департаменту економіки наголосила на важливості Програми та врахували основі напрями.

Новий проект мінімізує кризові явища, забезпечить повній зайнятості та скорегує умови формування ринку праці в Черкасах. Програма зайнятості скоординує дії виконавчого комітету, міського центру зайнятості, роботодавців.

Директор вбачає головною причиною чималого рівня безробіття  – скорочення попиту на працівників та економічну не стабільність. Якщо брати до уваги попередній термін то рівень безробіття з кожним роком зменшується що хоч трохи тримає стабільність на економічному ринку.

В умовах змін економіки має бути забезпечення реалізації трудової активності для громадян від політики міста. Соціальний захист потребують громадяни, які абсолютно не користуються великим попитом серед роботодавців, а саме студенти, випускники вузів, громадяни з інвалідністю. Проблема також Існує і в заключені трудових відносин, адже не зареєстровані робітники стають не захищеною ланкою.

Стаж та соціальне страхування обов’язковий етап. Що все-таки прогнозується на новий термін Програми 2019-2023 роки? Головним є те, що офіційне працевлаштування стане під контроль відповідними службами, збільшення робочих місць з достойно оплатою праці, допомога у виборі роботи зі сторони центра зайнятості. Фінансування Програми зайнятості буде здійснюватися відповідно до законодавства рівними частинами.