Субота, 21 Травня, 2022

Соснівська земля для депутата міськради

На початку року Черкаська рада надала дозвіл депутату міської ради на будівництво та проектування житлового будинку в Соснівці. Віталій Мевша від політичної партії Українське об’єднання патріотів – “УКРОП”, 10 січня був визнаний депутатом міськради. Про це повідомляє сайт Черкаси.yes

Після загибелі депутата Михайла Бінусова, Віталій балотувався у міську раду як наступний кандидат. Віталій Мевша має професійно-технічну освіту, працює в полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1», заступник командира взводу, майор поліції.

Нагороджений медаллю «Захиснику Дніпропетровська від сепаратизму», знаком народної пошани – медаллю «За незламність духу», та медаллю «За оборону рідної держави».

Нагадаємо, у вересні 2017 року в Черкасах застрелили депутата міськради та очільника Черкаської обласної організації УКРОПу Михайла Бінусова. У зв’язку з цим, згідно із законом, було припинено його повноваження як депутата міськради.

29 грудня 2017-го члени ТВК проголосували за визнання депутатом укропівця Віталія Мевшу. Він був наступним кандидатом, який набрав найбільше голосів у списку партії за результатами виборів до міськради Черкас у 2015 році.

Мевша в першу чергу вбачає своїм обов’язком захищати інтереси атовців. Зокрема, це питання соціального захисту. Як приклад, близько півтори тисячі бійців на сьогодні звернулись до Черкаської міської ради з питанням виділення земельних ділянок, але землю виділяють одиницям.

За два роки діяльності ради останнього скликання, жодна політична сила цією проблемою серйозно не зайнялася. Станом на сьогодні, Віталію Мевші в Дахнівському районі було виділено ділянку, яка займає близько 0,1га площі. Це значний крок від міської ради, в майбутньому чоловік обіцяє активніше впливати на рішення та виділити ділянки кожному атовцю який цього потребує.