Вівторок, 24 Травня, 2022

"Монетизація, доплати та краще життя": Що варто знати кожному про нововведення?

Значна кількість нововведеннь викликає найбільше запитань. Окрім виборів, що заплановані на 31 березня, українці очікують відповіді на важливі майбутні зміни. Про це повідомляє сайт Черкаси.yes.

Отже, про головні теми, такі як: пенсії, доплати, монетизація і кращі умови життя, ЗМІ поширюють безліч інформації. Її можна спростувати чи підтвердити завдяки, порталу Уряду, саме через цей портал Андрій Рева розповів людям про усі плюси монетизації субсидії.

Головна причина монетизації — це ефективність та мотивація людей споживати менше щоб зекономити кошти та витратити їх на власні потреби. Також, Рева наголосив, що уряд будує країну вільних людей які так само вільно повинні витрачати надані державою кошти.

Гроші “на руки” – це можливість обійти корупційні махінації. Президент України Петро Порошенко став єдиним хто створив цю схему, адже для того щоб сподобатися своїм виборцям потрібно робити правильні рішення.

В Україні у перший місяць весни стартує монетизація субсидій. Гроші отримають майже 4 мільйони домогосподарств, яким нарахували субсидії торік. Та швидка зміна процесу насторожує громадян через те, що планувалася монетизація у травні.

Питання, яке найчастіше можна зустріти на різних форумах: “Чи можуть відмовити у призначенні субсидії, якщо дохід менший за мінімальну зарплату?”

Це питання стає абсурдним, адже людина яка отримує менше мінімальної зарплатні, може не одержати допомогу від влади. Відмова може бути в кількох випадках:

  • Перша — людина десять років ніде офіційно не працювала і не працює. Вона не має права на субсидію.
  • Друга — людина працює, але не заробляє навіть мінімальної зарплати. Переважно це працівники бюджетної сфери, які працюють на півставки.

У такому випадку комісія може призначити субсидію, оскільки людина сплачує єдиний соціальний внесок.

Щодо пенсій, уряд гарантує протягом березня та квітня українським пенсіонерам одноразову доплату до пенсії у розмірі 2 410 гривень. Це стосується тих людей, кому не заплатили у 2015-2016 роках, коли була зупинена індексація пенсій.

Цього року з березня для пенсіонерів буде повторно проведена індексація пенсій, для тих хто має значний страховий стаж. Чому саме березень та квітень? Два транші — два тури виборів.

Виплата відбудеться коштом, що надійшли від розмитнення “євроблях”. Громадяни які не є пенсіонерами зможуть отримати свою “живу” готівку з 12 березня у будь-якому відділені спеціального банку. Але, слід бути уважним, у платіжках за лютий субсидії показувати не буде.

Нагадаємо, монетизація за новим законом не буде скасовувана та кожного місяця надходитиме разом із пенсією.

Довідково. Ціна на газ для населення залишається незмінною і становить 7 482 грн за тисячу кубів разом із ПДВ.