Неділя, 22 Травня, 2022

Бондаренко о пів на першу ночі поїхав працювати для черкащан

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко о пів на першу ночі покинув  студію однієї із передач національного каналу і поїхав, за його словами, працювати для черкащан. Перед тим ведучому все ж вдалося поставити міському голові декілька питань. Зокрема, він запитав, чому він змінив свою думку стосовно карантину, адже не так давно він виступав за жорстку реакцію правоохоронців за його порушення. На що Анатолій Бондаренко відповів, що поки одні люди жили в режимі карантину, в країні почали діяти подвійні стандарти. Він також додав, що сподівався на чітке розуміння того, що в результаті отримають українці, які дотримуються карантину, однак в уряду були лише плани. Міський голова також додав, що державна влада зараз надзвичайно далека від людей і наголосив, що говорить те, що хоче почути Україна, адже далі мовчати не можна, пише yes-cherkasy.com.ua.

Власне це була остання репліка міського голови після якої він залишив студію і поїхав, за його словами до Черкас, адже в нього дуже багато справ.

Пояснити ситуацію в місті спробував очільник Черкаської області Роман Боднар. За його словами дізнавшись про рішення міськвиконкому зняти карантин, спочатку подумав що сталась якась помилка, оскільки такі питання не входять до компетенції міської ради. Зателефонував в.о міського голови Ігорю Волошину, оскільки на той час мер Анатолій Бондаренко перебував у відпустці, і попросив його, Ігоря Волошина, привести рішення міськвиконкому у відповідність до законодавства. В розмові Ігор Волошин повідомив, що виконком збереться ще раз цього дня (мова йде про 30 квітня). Роман Боднар повідомив, що члени міськвиконкому дійсно зібралися, однак не в сесійній залі, а на східцях біля будинку рад. Там же вони ухвалили рішення щодо карантину, і мало не оголосили недовіру голові Черкаської ОДА.

На думку Романа Боднара, міська влада пішла на такі дії аби хайпонути, оскільки зроби це після 11 травня вже буде неможливо.