Неділя, 3 Липня, 2022

Ми можемо подбати про пацієнтів: Бондаренко розповів про поставки обладнання до лікарень міста

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко розповів про укомплектування міських лікарень медичним обладнанням. Зокрема він розповів, що було закуплено від початку року. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук. Далі на yes-cherkasy.

Міський голова зауважив, що наведені цифри краще за слова зможуть проілюструвати, що влада міста Черкаси спроможна боротися з епідемією, а також подбати про здоров’я містян. Далі в своєму дописі Анатолій Бондаренко опублікував перелік медичного обладнання, яке було закуплене для лікарень з початку року. Міський голова зауважив, що обладнання було закуплене для Третьої міської лікарні ШМД та міської інфекційної лікарні.

Зокрема, за словами Бондаренка, для Третьої міської лікарні було придбано ангіоргафічну та кардіологічну рентген систему. Окрім цього було закуплено та передано до лікарні ультразвукову діагностичну систему, комплект обладнання для проведення імуноферментного дослідження та систему ПЛР.

Що ж стосується міської інфекційної лікарні, то для неї була закуплена ультразвукова діагностична система мобільну рентгенівську систему та апарат ШВЛ. Окрім цього, лікарня отримала дефібрилятори та монітор системи моніторингу стану пацієнта.

Анатолій Бондаренко також повідомив, що наразі укладені договори на поставку медичного обладнання та засобів індивідуального захисту для медиків. Зокрема мова йде про монітори пацієнта в кількості 47 штук та концентратор кисню для медичного використання – 31 штука. Костюми біологічного захисту – більше шістнадцяти з половиною тисяч. Респіратори – більше двадцяти восьми тисяч. Швидкі тести для діагностування групи А та В – 50 штук. Крім цього було закуплено 22 апарати ШВЛ, 1 комплект обладнання для проведення ІФА та одну систему ПЛР.