Неділя, 3 Липня, 2022

Другий за тиждень: в Черкаській області знову знайшли автомобіль з перебитими номерами

Працівники сервісного центру МВС в Черкаській області виявили черговий, вже другий, автомобіль з перебитими номерними знаками кузова. Про це йдеться на сайті РСЦ МВС в Черкаській області. Далі на yes-cherkasy.

37-річний житель села Боярка, Лисянського району надав на огляд свій Volkswagen «Passat»,  для перереєстрації. Під час перевірки номерного знаку кузова працівники територіального сервісного центру встановили, що номер кузова автомобіля змінено самостійно, тобто перебито, а маркувальна табличка з номером кузова виготовлена і прикріплена не в умовах заводу виробника.

На місце події було викликано працівників Звенигородського відділу поліції, які задокументували даний факт та доставили автомобіль на майданчик тимчасового утримання для подальшого розслідування.

В кінці травня цього року працівниками територіального сервісного центру Звенигородки виявили автомобіль ВАЗ, в якого були перебиті номерні знаки кузова. Чоловік мав довіреність на авто та прибув до ТСЦ на огляд для перереєстрації.

В ході проведення даної операції, працівники територіального сервісного центру, спільно з фахівцями експертної служби МВС, виявили, що передня опора пружини з маркувальним майданчиком вварена з іншого автомобіля не в заводських умовах, а дублююча табличка відсутня.

Слідчо-оперативна група Звенигородського відділу поліції, яка прибула за викликом, задокументувала даний факт. Автомобіль та документи на нього вилучено та доставлено на майданчик Звенигородського відділу поліції ГУНП в Черкаській області. Відомості про дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

В МВС закликали громадян бути пильними та обережним та звертатися до криміналістичного центру МВС, які э при кожному територіальному сервісному центрі. Перевіривши заздалегідь номерні знаки кузова автомобіля та інших його запчастин, ви зможете зекономити свої гроші та не залишитися без автомобіля.