Неділя, 3 Липня, 2022

Депутати Черкаської облради підтримали Програму розвитку традиційної сім’ї

На сесії Черкаської обласної ради депутати підтримали соціальну програму яка спрямована на підтримку традиційної сім’ї. Про це йдеться на сайті Черкаської обласної ради. Далі на yes-cherkasy.

Як зазначають розробники програми, її основна мета  – зберегти традиційні сімейні цінності. Програмою передбачаються заходи, які спрямовані на посилення мотивації до реєстрації шлюбів, свідомого народження і виховання дітей, а також підвищення соціального захисту сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, та боротьбою з таким явищем як домашнє насильство. Прийняття цієї програми передбачає, що акцент сімейної політики буде сфокусовано на поєднанні саморозвитку та самозабезпечення сім’ї та зусиль центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань.

Для досягнення цієї мети автори програми розробили цілий ряд спеціальних заходів, аби сформувати певні сімейні цінності, які орієнтовані на народження та виховання двох і більше дітей, здатної самостійно розв’язувати проблеми, забезпечувати власний розвиток, брати активну участь у житті громади. Із застосуванням різноманітних форм і методів буде здійснюватися підготовка молоді до подружнього життя, а також формування відповідального ставлення до батьківства, повноцінного виховання та розвитку дітей. У разі потреби буде забезпечуватися соціальна підтримка сімей шляхом створення ефективної системи захисту через запровадження механізму комплексного надання сім’ям адресної допомоги та соціальних послуг.

В Управлінні у справах сімʼї, молоді та спорту говорять, що до реалізації програми планують долучити й інші структури, зокрема мова йде про Службу у справах дітей Черкаської облдержадміністрації.