Вівторок, 24 Травня, 2022

Перелізли через паркан бо не знали, що так не можна: двох черкащан затримали на україно-польському кордоні

Прикордонники затримали та оштрафували двох жителів Черкаської області, які під час брифінгу прикордонників перелізли через огорожу в пункті пропуску «Шегині-Медика». Про це повідомляє «Суспільне». Далі на yes-cherkasy.

Як йдеться в повідомленні, під час брифінгу виконуючого обов’язки Західного регіонального управління Держприкордонслужби Олексія Гавеля 15 червня, журналісти зафіксували як двоє людей перелазили через огорожу. Чоловік і жінка подолали українську сторону пункту пропуску, а на нейтральній території між Україною та Польщею вони вирішили перелізти через паркан. Порушників затримали.

За повідомленням прикордонників, громадяни України пройшли весь необхідний контроль на українському боці кордону. Після цього вони попрямували в бік польського пропускного пункту «Медика». Однак по дорозі вони чомусь вирішили перелізти через паркан, та попрямували на проходження паспортного контролю на вхід до України.

За повідомленням керівника відділу комунікацій зі ЗМІ адміністрації Державної прикордонної служби України Олега Бойко, обох затриманих черкащан оштрафували.

Олег Бойко розповів, що  правопорушення виявили та припинили на місці. Осіб затримали, на них оформлено адмінпорушення за ст. 202 Адміністративного кодексу за незаконний перетин кордону. Журналістам вдалося зафільмувати тільки те, як порушники перелазили паркан. Те, як їх наздоганяли прикордонники, у кадр не потрапило. Він також повідомив, що в пояснювальній записці затримані написали, що не знали, про заборону перелазити через паркан на кордоні. За словами речниці Мостиського прикордонного загону Маргарити Вершиніної, кожного з порушників оштрафували на 170 гривень та згодом відпустили.