Вівторок, 24 Травня, 2022

Бондаренко: черкаські друкарні зайняті друкуванням агітаційної продукції «Слуги народу»

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко повідомив, що не зміг зробити замовлення в жодній з черкаських друкарень, оскільки всі вони зайняті друкуванням агітаційних матеріалів для «Слуги народу». Про це очільник Черкас розповів в ефірі телеканалу «Антена». Далі на yes-cherkasy.

Як розповів Анатолій Бондаренко, зараз в місті проходить футбольний турнір під назвою «Кубок мера». Участь в цьому турнірі, за словами мера, брали всі охочі з різних вікових категорій. Коли постало питання аби нагородити маленьких діток, вирішили зробити замовлення в типографії аби надрукувати емблеми. Як зазначає Анатолій Бондаренко, організатори турніру обдзвонили типографії Черкас, а також Вінниці та Києва. Виявилося, що всі вони зайняті на місяць вперед. За словами Анатолія Бондаренка, типографії зайняті через те, що друкують агітаційну продукцію для «Слуги народу». Він також додав, що має фото кепок та футболок з партійною символікою президентської партії. Анатолій Бондаренко говорить, що в нього складається враження, ніби зараз одна партія вводить в оману країну, розповідає про пандемію і все інше. А в цей період займається тим, щоб захопити місцеві ради.

Незважаючи на це мер Черкас говорить, що звертатися в правоохоронні органи щодо початку друку агітаційної продукції до початку виборчої кампанії не збирається. На запитання ведучого Валерія Воротника, чому мер не збирається звертатися до правоохоронних органів, оскільки виготовлення агітаційної продукції ще до початку передвиборчої гонки є серйозним порушенням законодавства, він відповів риторичними питаннями про країну в якій ми живемо та про те, хто в ні керує. Мабуть натякаючи таким чином на те, що в Україна не є правовою державою, в якій царить верховенство права та рівні права для всіх.