Вівторок, 24 Травня, 2022

“Підкріплення” Черкаської поліції Ігорем Бабичем

Звістка про підкріплення розлетілась миттєво містом. Ігор Бабич зі своєю “бездоганною” репутацією був призначений на тимчасове виконання обов’язків начальника поліції. Чому саме Бабич – залишається лише здогадуватись.

Порядок у місті? Про порядок за участі Бабича, під час Революції Гідності ми неодноразово чули із ЗМІ та прямого включення в Києві. Про головні політичні новини на сайті Черкаси.yes

Якщо трохи зазирнути у минуле і згадати чому таке прискіпливе ставлення до Ігора Бабича – факти та події розповідають самі за себе.

2014 рік у кабінеті начальника ГУ МВС у місті Києві Валерія Мазана, відбувається оперативна нарада керівників різних силових органів. Під час зустрічі ухвалено рішення про проведення антитерористичної операції. Головне, що прагнули силовики це звільнення Майдану та прилеглих вулиць.

І саме в цей день країна почула про нових підозрюваних Серединського та Бабича. Серединський на той час був начальником відділу різних спеціальних установ та Департаменту громадської безпеки. Бабич на той період працював в тому ж департаменті тільки на посаді головного інспектора відділу організації служби управління.

Слідство, яке було проведено щодо дій Майдану, офіційно публікують тільки свої припущення. А саме, дії розгону Майдану 18 і 19 лютого, на той момент фігурували дві постаті Федчук та Шуляк до яких приєднався Володимир Гриняк. Гриняк очолював управління громадської безпеки МВС.

Саме він залучив під своє керівництво Бабича та Серединського. На даний момент обидва поліцейські повністю відкидають усі звинувачення. За їх словами, підозру їм оголосили лише тому, що вони відмовилися давати свідчення на Гриняка. Однак, їх взагалі не повинно бути до початку розгляду справи по-суті.

Запобіжний захід щодо Бабича та Серединського так і не відбувся, але Сергій Горбатюк оприлюднив матеріали, що засвідчують безкінечні телефонні зв’язки із керівниками окремих регіональних підрозділів «Беркуту», саме 18 і 19 лютого 2014 року.

1 травня 2017 “підкріплення” з Києва було направлено до Одеси, Бабич запевняв усіх, що наміри допомогти були щирі та посилення, на той момент, потребувало саме місто. Ті хто по-суті знищували, відтепер вважаються добродіями… Якщо існують докази причетності, чому нині обидва служать у Національній поліції?

Бабич – голова Департаменту превентивної діяльності, Серединський – його заступник. І відтепер Ігор Бабич очолюватиме тимчасово ГУНП в Черкаській області. Правоохоронець коментує своє призначення не охоче і навіть не знає чому та навіщо йому запропонували цю посаду. Але те, що його запросили це відомо. Громада повністю на цей факт відреагували негативно. Усе місто сподівається, що це дійсно тимчасова посада.