П’ятниця, 1 Липня, 2022

Дирекцію парків залишає Стойко

Кожен день розпочинається з нових подій та новин. На сьогодні активно обговорюється звільнення ще одного дійсно гідного директора “Дирекції парків” Володимира Стойко. Політичні новини на сайті Черкаси.yes

До того, як Стойко став директором його попередником був Олександр Радуцький. Олександр Романович, зробив наш парк дійсно чистим та цікавим для відвідування. Влітку, парк переповнений сім’ями, закоханими парами та просто гостями міста.

Безліч атракціонів та розваг дозволяють затриматись на території тривалий час. Парк розміщено на схилі до Дніпра. Нещодавно почалась реконструкція оглядового колеса, який вже тривалий час тільки планували відремонтувати. Дійсно, наш парк заслуговує подяки для Дирекції.

Також, однозначне схвалення відноситься і до парку Хіміків. Але саме за цей парк Стойко отримав догану через те, що почав встановлення туалету для храму та тимчасові дерев’яні споруди, які було встановлено ще у 2007 році.

Але, чому так різко змінюються самі директори? Стойко тривалий час був заступник директора “Дирекції парків” Олександра Радуцького. Нині Радуцький секретар міськради. А Володимир став на його місце у 2016 році і гідно виконував свою роботу.

Рішення щодо звільнення Володимир прийняв особисто, через те, що не хотів вже бути серед тих хто кошти особисту вигоду ставить вище розвитку міста. Тому звільнення це не забаганка, а власне гідне рішення. Володимире, дякуємо вам за дійсно справжні зміни.