П’ятниця, 20 Травня, 2022

Опитування серед громади Черкас

“Скільки людей, стільки думок” П. Теренцій.

Нещодавно проводилось опитування серед мешканців Черкас щодо виборів Президента. Питання були не складні такі як: “Яких саме ви знаєте кандидатів? “,” Що саме зробили ці кандидати?”, “Які зміни очікуються та за кого поки умовно ви проголосуєте?” . Результат був дивовижний. Головні політичні зміни на сайті Черкаси.yes

Почнемо з Анатолія Гриценка. Гриценко з Черкащини, голосувати за нього ніхто не буде але його просто знають. За Петра Олексійовича згадували більше, і добрим словом також. Аудиторія молоді проти кандидата Порошенко, але на конкретні запитання, відповіді не було.

Від старшої аудиторії відповідь однозначна – “тільки завдяки Томосу”. Томос для вірян це головна подія з витримкою в сотні років, але постає питання,” Чому про Томос навіть більшість і не чули?” Відповіді не було.

Зеленській, викликає посмішку. На питання про Володимира відповідали переважно чоловіки 35+. Відповідь Андрія запам’яталась найбільше

“Вовка ещё не успел испортить репутацию политикой, надеюсь этого не случиться”

Люди, які були опитані, партійні об’ єднання навіть не згадували, тільки окремі обличчя та їх досягнення. Картина, яка змальовувалась поступово з кожного, набула такий вигляд: Громада, абсолютно не зацікавлена у зміні в політичних устаткувань.

Кожного разу на кожних виборах участь приймають одні й ті самі. Ми постійно на них скаржемось, постійно не задоволені їх діяльністю але обираєм ті самі обличчя з тими самими обіцянками та все-таки сподіваємось на їх відвертість. Опитування проводилось протягом трьох годин на вулицях міста.