Неділя, 3 Липня, 2022

"Благородна справа чи звичайний фарс": Чому Бондаренко відмовився від премії?

Нещодавно профільний департамент преміював Анатолія Бондаренко на щомісячну премію. Мер міста закликає депутатів перенаправити кошти, на допомогу онкохворим дітям Черкас. Про це повідомляє сайт Черкаси.yes

Зазвичай, рішення про премії керівництву та працівникам міськради, ухвалюють на початку нового року депутати. Чому Бондаренко відмовився від щомісячного преміювання? Напевно через красномовство колишнього прес-секретаря Радуцького, який нещодавно зламав кригу фінансового форсування і так “бідного” міста, та фактично заблокував роботу міської ради, позбавивши мера та його заступників 300-відсоткових щомісячних премій.

Як ставитися до заяви Бондаренка? За один робочий день минулого року черкаський мер заробляв 4624 грн. Про це повідомили в мерії на запит депутата Олександра Радуцького, передає Vikka. Відзначається, що в загальному, за рік мер отримав майже 750 000 гривень.

Мер міста Анатолій Бондаренко може бути достроково відсторонений від виконання обов’язків через порушення законів України і присяги. У тому числі Бондаренко видали понад 230 000 щомісячної премії і 67 000 надбавки за високі досягнення у праці та виконання особливо важкої роботи.

Всі ці дії Бондаренко прокоментував на своїй сторінці у Facebook. Мовляв про те, що вирішив відмовитись від премії через свій фінансовий достаток. Заявив про свою готовність працювати рік на 13 тисяч гривень на місяць.

Так, для не бідної людини це доволі широкий жест. Скажімо так, що більшість черкащан навіть такої зарплатні в очі не бачили, тому це крок, але не настільки суттєвий щоб ним форсувати.