Неділя, 3 Липня, 2022

Вар'яти голосуватимуть у Черкасах

Вибори – подія номер один для нашої країни. Цьогорічні вибори в центрі подій з початку 2018 року. Саме після обраного президента ми зможемо оцінити ситуацію і побачити, що на нас чекає у майбутньому, а можливо нічого і не зміниться. Головні події міста на сайті Черкаси.yes

Тому кожен голос важливий. Про це так само повідомляє шоумен Сергій Притула. Колишній резидент камеді-клаб цього року голосуватиме у Черкасах. Вже забутий “Тернопільський Сірий” завітає до нашого міста з новим “Вар’яти шоу” проектом.

Гумор та сльози від сміху гарантує, але якби-то не було вся команда джентльменів переймається через втрату голосів. Про деяке прохання вар’ятівець заявив на своїй сторінці у Facebook.

“Друзі, ай нід хелп. Так склалося, що 31 березня в країні відбудеться дві надважливі події: перший тур президентських виборів і концерт “Вар’яти-шоу” у Черкасах. Ми з вар’ятами зараз роз’їдемось по своїх Збаражах, Млиновах, Гниличках писати заяви і відкріплятися від своїх виборчих дільниць, щоб проголосувати в день виборів у місті, де будемо з концертом. Так от, може хтось із моїх підписників має відношення до тервиборчкомів у Черкасах і взяв би наш колектив під крило, щоб ми проголосували десь неподалік від палацу “Дружба народів”? Бо шкода, щоб голоси пропадали. Ну і хотілося б все заздалегідь приготувати, щоб потім не було цирку зі списками. Буду вдячний за допомогу”

Притула цікава особистість, але вже встиг гучно відзначитися в газетах з гострими висловами до деяких кандидатів у президенти. Чоловік закликає бути толерантним до своїх опонентів. Сергій активно почав занурюватись у політичну атмосферу після зневажливо ставлення до своєї знайомої та подруги Ірми Вітовської.

Ірма, свого часу підтримала одного з кандидатів на пост президента, після чого, громада розпочала активно ображати жінку та погрожувати різними не приємним словами в її адресу.

Притула, після такої негативної атаки в бік Ірми написав пост на своїй сторінці.

“Чорт забирай! За що розпинаєте один одного? Юлині Петіна. Петіни вовінам. Вовінам Петіна. А за кожним із цих імен стоять мільйони людей! Мільйони! Яким далі жити в одній країні! Причому люди в основній своїй масі абсолютно зовсім не послідовні у своїй ненависті “

Також, телеведучий Сергій Притула вступив в гарячу суперечку з підписниками своєї офіційної сторінки в Facebook через обговорення можливих причин загибелі культового музиканта Андрія Скрябіна.

У коментарях до однієї із записів Притули користувач дозволив собі заглибитися в теорію змови, суть якої в тому, що «Кузьму» Скрябіна вбив уряд України за те, що музикант і громадський діяч завжди прямо висловлював свою точку зору.

Портал «Акценти» писав, що комік Сергій Притула зробив заяву на відео в стилі передноворічного виступу Володимира Зеленського. Сергій Притула зазначив, що він не є президентом, саме тому не буде стверджувати, важким або легким був минулий рік.