П’ятниця, 20 Травня, 2022

Що відомо про нових заступників міського голови Черкас

Депутати Черкаської міської ради на сесії затвердили ще двох заступників міського голови.  Заступники будуть займатися питаннями виконавчої діяльності органів міської ради. Далі на yes-cherkasy.

Кандидатури подавав мер Черкас Анатолій Бондаренко, за них проголосувало 36 депутатів міської ради. Руслан Ткаченко буде займатися фінансовими і економічними питаннями. Павло Валенчук координуватиме вирішення питань інформаційних технологій.

Про заступників мера Черкас 

Анатолій Бондаренко привітав новообраних своїх заступників і побажав плідної роботи на благо Черкас і жителів міста.

Таким чином, чисельність виконавчого комітету становить 8 осіб з них 6 заступників міського голови.

Павло Валенчук – громадський і культурний діяч, письменник, співкоординатор громадської ініціативи «Нові люди» і голова громадської організації «Нові люди».  Магістр богослов’я.  Відомо, що Павло Валенчук і інші громадські діячі Черкащини багато років займаються громадською діяльністю в рідному місті.  Є досвід проведення міського форуму, на якому були розглянуті потрібні і важливі проекти для розвитку Черкас. Павло Валенчук і його соратники вивчили всі проблеми міста. Активно відстоюють соціальну спрямованість для городян. Партія «Голос» ініціювала кандидатуру Павла Валенчука на посаду заступника мера Черкас.  У міській раді до обрання заступником займався питаннями діджіталізаціі. Павло Валенчук вважає що, посаду заступника не повинна бути номінальною. Він буде займатися розробкою і затвердженням програми «Безпечне місто», оновленням сайту міської ради, налаштуванням електронного документообігу.

Руслан Ткаченко свою трудову діяльність розпочав у банку «Україна» по своїй спеціальності економіст. Був керівником філії банку «Київська Русь» в Золотоноші. Потім працював у банку «Енергобанк» і банку «Дністер». На ньому зареєстрована Черкаська обласна організація політичної партії «НАРОДНО -ТРУДОВИЙ СОЮЗ УКРАЇНИ».

Міський голова Анатолій Бондаренко запропонував співпрацю Руслану Ткаченко, мер сподівається на професіоналізм і самовіддачу в сфері управлінням фінансів бюджету і економічного розвитку Черкас.

У Анатолія Бондаренка є ще чотири заступники Тищенко Сергій, Беззубенко Віктор, Гаркава Марина, Чубіна Анастасія.  На офіційному сайті міської ради Черкас на 23.03.20 р по чотирьом заступникам вказано що, вони всі займаються питаннями діяльності виконавчої влади міської ради, які напрямки конкретно за кожним закреплені сайт не повідомляє.  Інформація про двох нових заступників на сьогодні поки відсутня.

Як мер Черкас стал відомий на всю Україну

Мер Черкас став відомий на всю Україну після того, як центральна влада оголосила початок карантину навесні в 2020 році.  Анатолій Бондаренко з депутатами міської ради виступив з протестом проти того, що уряд не узгоджує свої дії з регіонами, через що була провалена комунікація з місцевою владою.  Крім цього є великий запит від регіонів на допомогу в боротьбі з КОВІДом, інакше можна з  пандемією не впоратися.

Голові Черкас вдалося переконати центральну владу у виділенні фінансування мыстам Украъни.  Виділені кошти в сумі 1.7 млн.грн.  були витрачені на придбання кисню для хворих, які в той час лікувалися в тимчасовому шпиталі.  Як і раніше мери міст мріють про додаткове обладнання для виробництва кисню та вентиляції легенів пацієнтам. Цих грошей немає в місцевих бюджетах.

Крім цього мер Черкас заявив, що буде укорочений режим роботи підприємств, але закривати повністю бізнес міська влада відмовляється.  Сліпо виконувати рішення уряду ніхто не буде.  Таке рішення підтримали лікарі і комісія з питань надзвичайної ситуації, а по суті, громада міста.  Повний локдаун ввести неможливо на території міста, того що не витримає економіка.  А карантин вихідного дня робиться, тільки для того щоб показати що взагалі щось робиться зараз. Якщо все робити правильно потрібно компенсувати витрати бюджету містам, гроші людині, при втраті роботи.

Анатолій Бондаренко закликає всім рівням влади міста закотити рукава і працювати. Так як в місцевому бюджеті велика недоїмка – 194 млн.грн.  Із загальних надходжень до міського бюджету було витрачено 104 млн.грн.  на КОВІД.  А центральну владу попросив не боротися з мерами, а знайти конструктивний діалог.

Анатолія Бондаренка черкащани обрали вдруге міським головою.  Побажаємо йому і його команді з 6 заступниками мера, щоб місто Черкаси стало одним з найкращих за якістю життя серед інших українських міст.