Неділя, 22 Травня, 2022

Бондаренко: Суд не хвилюють права громадян та підприємців

Міський голова Черкас відреагував на  рішення суду щодо скасування пом’якшення карантинних заходів в Черкасах, які почали діяти в місті з 1 травня. Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради. Далі на yes-cherkasy.

Очільник міста скептично поставився до рішення суду. Зокрема він не розуміє, чому ані він, ані хтось з представників міськвиконкому чи його заступник, який наразі виконує обов’язки мера міста,  не були запрошені на засідання суду. Окрім цього він розкритикував рішення суду яке, на його думку, ґрунтується лише на припущені проте, що послаблення карантину призведе до стрімкого збільшення хворих на коронавірус в місті.

Міський голова також звернув увагу на те, що з моменту прийнятих послаблень, майже ніхто із представників бізнесу так і не запрацював, оскільки, каже Бондаренко, їм необхідний час аби відновити роботу.

Дісталася порція критики і Кабміну, який приймаючи рішення про послаблення карантину, продублював майже всі послаблюючі заходи, які були прийняті в Черкасах.

На думку Анатолія Бондаренка, суд своїм рішенням показав, що його не турбують права громадян та підприємців, які не мають за що прогодувати свої сім’ї, та які зобов’язані вживати всі протиепідемічні заходи.

Окрім цього він наголосив, що суд не взяв до уваги те, що постанова Кабінету міністрів України, про протидію поширенню коронавірусу в Україні, порушує права громадян та підприємців.

Як повідомлялося раніше, 6 травня Черкаський окружний адміністративний суд задовольнив позовну заяву Черкаської ОДА, в якій просили суд скасувати рішення Черкаської міської ради про послаблення карантинних заходів в Черкасах з 1 травня.