Вівторок, 24 Травня, 2022

Заступник голови Черкаської ОДА вийшов до протестувальниці, яка голодує під стінами ОДА

Заступник очільника Черкаської області Роман Карманнік поспілкувався з Галиною Капітон, яка від 5 травня пікетує під стінами Черкаської ОДА. Про результати спілкування він написав на своїй сторінці у Facebook. За його словами, в даний монет вдалося досягти порозуміння з банком, в якому Галина має кредит. Представники банку вийшли з нею на зв’язок та запропонували укласти новий договір, який буде влаштовувати обидві сторони. Далі на yes-cherkasy.

Далі, як говорить Роман Карманнік, під час спілкування Галиною Капітон, вона розповіла, що не може займатися підприємництвом бо воно заборонене, а вести інтернет торгівлю вона не може бо це, за її словами, не законно. В питанні стосовно КВЕДів, то підприємиця відмовилася.

Також з’ясувалося, що в жінки було 4 найманих працівника, яких довелося звільнити під час карантину, однак, як говорить Роман Карманнік, працівників звільнили ще до початку карантину. На пропозицію звернутися до центру зайнятості, аби оформити допомогу для найманих працівників, підприємиця відмовилася. Те ж саме стосується і довідки про форс-мажорні обставини. Оформлювати довідку вона не захотіла, так само як і скористатися запропонованою безкоштовною юридичною консультацією.

Підсумовуючи розмову, заступник голови ОДА заявив, що на разі вдалося вирішити одне питання – стосовно кредиту. На всі ж інші пропозиції з боку обласної влади підприємниця відповіла відмовою.

Галина Капітон має намір і далі стояти під стінами ОДА. Також вона очікує на відповідь від президента на її лист.

5 травня підприємиця розпочала одиночний пікет та голодування під стінами ОДА. Причиною тому, стала заборгованість перед банком великої суми кредиту, яку вона не мала змоги виплачувати через введений в країні карантин. Окрім того, як виявилося, запропонована урядом програма по кредитним канікулам та пільгам на сплату податків насправді не діє.