Неділя, 22 Травня, 2022

Боднар просить Кабмін дозволити відновити роботу перевізників в середині Черкаської області

Черкаська обласна державна адміністрація направила лист до кабінету міністрів, в якому просить дозволити роботу непродовольчих ринків, а також відновити роботу транспорту в середині області. Про це повідомив очільник області Роман Боднар. Далі на yes-cherkasy.

За його словами він зустрівся з представниками малого та середнього бізнесу, які працюють в непродовольчій сфері. В ході зустрічі він повідомив, що питання ринків та транспорту піднімалося на селекторній нараді за результатами якої, було прийнято рішення надіслати офіційний лист до Кабінету міністрів. Роман Боднар наголосив, що сьогодні має відбутися засідання національної-комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Саме ця комісія, говорить очільник області, і має повноваження для прийняття таких рішень.
На його думку на користь відкриття непродовольчих ринків та транспортного сполучення в області говорить рівень захворюваності на коронавірус, який не такий високий як в інших областях України.

Він також наголосив, що відкриття ринків відбудеться з дотриманням всіх необхідних вимог щодо дотримання карантину і додав, що в найближчі дні в області чекають на позитивне рішення.

Ще один дозвіл який прагнуть отримати від Кабінету міністрів України – дозволити відновити міжміських перевезень в середині області. За словами Романа Боднара такі перевезення будуть виконуватися з проведенням всіх необхідних заходах дезінфекції. Він також додав, що як тільки Кабінет міністрів та ТЕБ и НС ухвалять відповідне рішення, обласна комісія негайно введе оновлені норми в дію.

За останніми даними МОЗ, станом на ранок 13 травня, в Черкаській області зафіксовано 346 випадків захворювання на коронавірус.